Wpis z mikrobloga

@bLnq: mi tak wieki temu uratowali kasetę, którą zostawiłem w magnetofonie w aucie (tak, bez kitu to było dawno). Faktycznie był upał i mogła się przykleić do głowic. Zabrali całe radio do serwisu, ale potem się przeprowadziłem więc na pewno nie mieli jak oddać. Stary dobry SONY XR 4750 kupiony za pierwszą wypłatę. Do dzisiaj gdzieś mam jeszcze joystick do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JackDaniels - @bLnq: mi tak wieki temu uratowali kasetę, którą zostawiłem w magnetofo...

źródło: s-l1200

Pobierz
  • Odpowiedz
@bLnq: 20 lat temu może i śmieszne , myślę że Niemcy maja od jakiegoś czasu inny poważniejszy problem, czyli jak nie zostać obcokrajowcami w swoim kraju i żeby ten kraj w ogóle "ich" pozostał. Co prawda problem na własne życzenie ale jednak ważniejszy...
  • Odpowiedz
mi raz pod noclegiem w górach w nocy tak zrobili. wkurzylem sie bo nawet radia nie zajumali. jakby mieli w tym jakis cel to jeszcze rozumiem ale rozwalic komus szybe i nic nie ukrasc to chamstwo
  • Odpowiedz
myślę że Niemcy maja od jakiegoś czasu inny poważniejszy problem, czyli jak nie zostać obcokrajowcami w swoim kraju i żeby ten kraj w ogóle "ich" pozostał. Co prawda problem na własne życzenie ale jednak ważniejszy...


@sEB-q: Rozwiązanie na to jest bardzo kontrowersyjne. Trzeba po prostu zacząć mieć dzieci, a najlepiej to więcej niż grupa demograficzna której się obawiają ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@JackDaniels: Ahhhh pamiętam jak później pojawiły się radia z odczepianym frontem i kradzieże ustały XD

To były patologiczne czasy, mam nadzieję że przez napływ imigrantów nie wrócimy do tego.
  • Odpowiedz
@sayanek: to radio właśnie było już z odczepianym frontem i to były czasy kiedy wydawało się, że kradzieże ustały więc panel zostawał zawsze w schowku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? mi wtedy wszystko, nawet starą apteczkę, przeterminowaną gaśnicę i jakieś stare narzędzia.
  • Odpowiedz