Wpis z mikrobloga

@Andrzej_Buzdygan: zrób tak:
Połóż telefon na ziemi i włącz rec, oczywiście tą kamerką która nagrywa do góry żebyś podłogi nie nagrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdejm gacie.
Powoli siadaj, najlepiej centralnie odbytem na kamerę, możliwe że będzie potrzeba kilku prób, ale dasz radę.
Wyślij tak nagrany filmik
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: ja jutro mam rozmowę o gówno-pracę - pierwszą po 10 latach xd online, gdzie wymagają dobrego angielskiego a ja ledwo dukam xd trzymajcie kciuki
Mega stres, przy telefonie dot. rezerwacji terminu rozmowy tak mnie zniechęcenie* i stres zjadł, że już chciałem odmówić pracy u nich.

*Dodatkowo mam jakiś wewnętrzny lęk... no ale muszę wziąć takie śmieciowe fuchy, bo rok już na bezrobociu siedzę :/
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: Moja żona dostała identyczny quest jakiś czas temu. Śmiechom nie było końca, ale w końcu się przemogła, nagrała i wysłała jakiś cringe. I co? Nawet jej #!$%@? nie odpowiedzieli. Je*ać korporacje i kruwy z hr-u.
  • Odpowiedz
@Mergan27: nie mam tiktok

@smallboobslover: weź sobie na calmly czy innej podobnej apce rozmowę z kimś żeby się na luzie rozgadać. możesz wziąć próbną która jest o wiele tańsza niż zazwyczaj. rozgadasz się i jakoś ci pójdzie. trzymam kciuki, miras!

@NieBendePrasowac: może nagram tak jak @look997 proponuje, ale w tle dam rick rolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Shatter młodszy analityk biznesowy, ale firma z branży
  • Odpowiedz