Wpis z mikrobloga

@twojStaryJebqnany: nawet nie chce mi się wydurniać. takie propozycje do dorosłego chuopa, to jakiś żart. już rozumiem te testy predyspozycji #!$%@? po wodzie pisania czy inne testy wiedzy na cudzym komputerze, ale jakieś tiktoki? xD Daruję sobie. Mam grane inne rekrutacje.
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany @Andrzej_Buzdygan kiedyś myślałem, że pisanie listu motywacyjnego jest przegięciem, bo to oni potrzebują pracownika, ja mogę iść do pracy gdzie indziej, gdzieś gdzie nie będą tego wymagali. Anetkom i Julkom z HR się coraz bardziej nudzi i wymyślają coraz to głupsze zadania rekrutacyjne. Nie chodzi mi o sprawdzenie umiejętności, bo to by jednak wypadało zrobić
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: W IT już dawno takich akcji nie robią. Byłem na 20-30 rekrutacjach tylko raz kolo zapytał się CO CHCIAŁBYM ROBIĆ ZA 10 lat XD Korciło mi mu powiedzieć, że być na jego miejscu czy jakąś inna głupią odpowiedź ;) Tym bardziej, że programiści średnio w firmie 2-3 lata są ;-)
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: @twojStaryJebqnany Niedawno w jednej rozmowie do dużej firmy badawczej na dzień dobry facet zapytał mnie co robi ich firma. Już dawno nie słyszałem, żeby o to pytali. Kiedyś to była normalka, ale teraz to już skansen. xD

A na koniec facet powiedział, żebym się zastanowił czy chcę dalej w tym brać udział i dać im znać, bo to niby ode mnie zależy. Miałem takie WTF, czy to subtelny
  • Odpowiedz
  • 12
@TypowyDaltonista

Anetkom i Julkom z HR się coraz bardziej nudzi i wymyślają coraz to głupsze zadania rekrutacyjne.

Gwarantuję że to po to żeby mieć potem content do robienia beki z rekrutów i nagrywanie niestworzonych historii na TikToka opowiadanych w trakcie malowania się do pracy xd
  • Odpowiedz
tylko raz kolo zapytał się CO CHCIAŁBYM ROBIĆ ZA 10 lat XD Korciło mi mu powiedzieć, że być na jego miejscu czy jakąś inna głupią odpowiedź ;


@twojStaryJebqnany: Mnie kiedyś zapytano tak na rekrutacji co chciałbm robić za 5 lat w tej firmie i powiedziałem - tutaj nazwa jakiegoś stanowiska kierowniczego - i jedna z dwóch osób- babka z Niemiec powiedziała, że nie mogę tego zrobić, bo druga osoba na
  • Odpowiedz