Wpis z mikrobloga

@twojStaryJebqnany: nawet nie chce mi się wydurniać. takie propozycje do dorosłego chuopa, to jakiś żart. już rozumiem te testy predyspozycji chujem po wodzie pisania czy inne testy wiedzy na cudzym komputerze, ale jakieś tiktoki? xD Daruję sobie. Mam grane inne rekrutacje.
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany @Andrzej_Buzdygan kiedyś myślałem, że pisanie listu motywacyjnego jest przegięciem, bo to oni potrzebują pracownika, ja mogę iść do pracy gdzie indziej, gdzieś gdzie nie będą tego wymagali. Anetkom i Julkom z HR się coraz bardziej nudzi i wymyślają coraz to głupsze zadania rekrutacyjne. Nie chodzi mi o sprawdzenie umiejętności, bo to by jednak wypadało zrobić
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: W IT już dawno takich akcji nie robią. Byłem na 20-30 rekrutacjach tylko raz kolo zapytał się CO CHCIAŁBYM ROBIĆ ZA 10 lat XD Korciło mi mu powiedzieć, że być na jego miejscu czy jakąś inna głupią odpowiedź ;) Tym bardziej, że programiści średnio w firmie 2-3 lata są ;-)
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista: @twojStaryJebqnany Niedawno w jednej rozmowie do dużej firmy badawczej na dzień dobry facet zapytał mnie co robi ich firma. Już dawno nie słyszałem, żeby o to pytali. Kiedyś to była normalka, ale teraz to już skansen. xD

A na koniec facet powiedział, żebym się zastanowił czy chcę dalej w tym brać udział i dać im znać, bo to niby ode mnie zależy. Miałem takie WTF, czy to subtelny
  • Odpowiedz
  • 12
@TypowyDaltonista

Anetkom i Julkom z HR się coraz bardziej nudzi i wymyślają coraz to głupsze zadania rekrutacyjne.

Gwarantuję że to po to żeby mieć potem content do robienia beki z rekrutów i nagrywanie niestworzonych historii na TikToka opowiadanych w trakcie malowania się do pracy xd
  • Odpowiedz
tylko raz kolo zapytał się CO CHCIAŁBYM ROBIĆ ZA 10 lat XD Korciło mi mu powiedzieć, że być na jego miejscu czy jakąś inna głupią odpowiedź ;


@twojStaryJebqnany: Mnie kiedyś zapytano tak na rekrutacji co chciałbm robić za 5 lat w tej firmie i powiedziałem - tutaj nazwa jakiegoś stanowiska kierowniczego - i jedna z dwóch osób- babka z Niemiec powiedziała, że nie mogę tego zrobić, bo druga osoba na
  • Odpowiedz