Wpis z mikrobloga

  • 1037
@M4rcinS: Zapomniałeś o Orbanie i o PiSie. Wszyscy mają niesamowite sukcesy na tym polu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4rcinS: ty uwazasz, ze Meloni, ktora ledwo przejela wladze, ma miec kontrole nad calym systemem, ktory zostal skonstruowany tak, ze bardzo niewiele w tej kwestii mozesz zrobic?
  • Odpowiedz
  • 34
lepiej probowac, niz udawac, ze nie ma problemu i legalizowac nielegalow


@galonim: Ale wszystkie wymienione prawackie partie głośno krzyczały że imigranci są problemem i przy okazji legalizowali ich pobyt sprowadzając tanią siłę roboczą. A że wyborca zamiast patrzeć na statystyki imigracji słuchał przekazu jaki to imigranci źli to wyszło jak wyszło.

ty uwazasz, ze Meloni, ktora ledwo przejela wladze, ma miec kontrole nad calym systemem, ktory zostal skonstruowany tak, ze bardzo niewiele w tej kwestii mozesz
  • Odpowiedz
Zapomniałeś o Orbanie (...) Wszyscy mają niesamowite sukcesy na tym polu


@Sin-: Ano Węgrzy mają sukcesy na tym polu. :)))
"Odsyłanie migrantów z Węgier z powrotem do Serbii, podczas gdy z kierunku Macedonii i Grecji napływają kolejni, jest nie do zaakceptowania"
"Vulin ubolewał, że "węgierski rząd nie chce przepuścić tych ludzi"."
"Węgry w obliczu masowego napływu uchodźców i imigrantów przyspieszyły budowę 175-kilometrowego ogrodzenia na granicy z Serbią; prace mają się
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: cały czas próbują tylko to bardzo trudne i trwa. Afryka czy bliski wschód to nie Europa, a imigrant mówiący w jakimś języku którego używa się na terenie dwóch czy trzech państw plus brak chęci współpracy tych państw oznacza praktycznie niemożliwość ustalenia miejsca deportacji czy tożsamości. Zostaje, nie wiem, zostawianie ich na łódce na wodach międzynarodowych?
  • Odpowiedz