Wpis z mikrobloga

@djtartini1: jako że mam specjalizację ze studiów co do PRu, to mogę powiedzieć to co jest oczywiste. Czasem lepiej zwyczajnie się zamknąć i udawać, że to deszcz. Zwłaszcza jak to jakieś przegrywy z wykop/reddit gadają. Gdyby przetrwali miesiąc beki, to po miesiącu mogliby powiedziewć "jakieś tam przegrywy z mizoginistycznych serwisów" i większość by to łyknęła, jak Ania k00tangę Alvaro lub on jej pierożka. Nawet większosć wykopu.

A tak... Cóż, potwierdzili
  • Odpowiedz
@Microbiusz: wbrew pozorom, to nie jest tak oczywiste. Tak jak wczorajsze znalezisko dot. parowania. To właśnie pokazuje siłę charakteru danego człowieka - nie odzywać się, mimo że bardzo kusi. A mnóstwo polityków, celebrytów i lokalnych cwaniaczków OD WIEKÓW się na tym buja. Bo większość ludzi to byli, są i będą d3b1le i na to nie zwracają uwagi. A jak ludzie na to zwrócą uwagę, to są czasem wyzywani ;].
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: o to chodzi że dzieci dopiero w późniejszej fazie nabierają nawyków kłamania i cyganienia.
Wcześniej są trubo szczere i jeszcze nie wypaczone brzydkim podejściem do życia.
Choć to też zależy z jakiej rodziny. Dopiero potem szkolne środowisko gdzie spotykają sie z rówieśnikami już może być trudniejsze.
Dla rodziców w kontrolowaniu złych nawyków. Kiedy zaczynają mieć większy kontakt z rówieśnikami niż rodzicami.

Był kiedyś fajny program w galileo w którym był eksperyment i test który fajnie
  • Odpowiedz
nawet trochę dłużej niż od roku, bo pamiętam memy. Ale nadal, można to łatwo zbyć hasłem "sciek internetu" i cyk, pora na csa.


@MajorKusiol: niby tak, ale problem w tym, że - w przeciwieństwie do tego co myślą białorycerzyki i części kobiet odbierające każdą krytykę zachowania kobiet jako mizoginię - sprawa wykracza daleko poza ten portal, a żona Lewego się nie zatrzymuje. sprowadzenie tego do poziomu "to ściek internetu, koniec
  • Odpowiedz