Wpis z mikrobloga

@meltdown: Mają za swoje i bardzo k---a dobrze. Hołownia i WKK tak bardzo świecili RiGCzem przed dostaniem się do koryta, a po dostaniu się zaczęli machać katoprawacką szabelką. Zapomnieli jednak, że ludzie, którzy ich wybrali prędzej przejdą do KO niż zmienią swoje poglądy odnośnie legalizacji aborcji.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: serio wydaje ci sie, ze szymek z kosiniakiem traca popracie bo.. nie chca aborcji? wow - a ja myslallem, ze to dlatego, ze przed wyborami chcieli byc 3 droga a po wyborach okazali sie 2 tuskiem. Jak tyko dostali koryto to od razu zrezygnowali ze swoich postulatow tylko po to aby tusk sie na nich nie obrazil i nie zabral koryta
  • Odpowiedz
świecili RiGCzem przed dostaniem się do koryta, a po dostaniu się zaczęli machać katoprawacką szabelką. Zapomnieli jednak, że ludzie, którzy ich wybrali prędzej przejdą do KO niż zmienią swoje poglądy odnośnie legalizacji aborcji.


@gandalf_rzulty: chłopie przecież oni swoje poglądy na temat aborcji jasno wyrażali przed wyborami parlamentarnymi xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
chłopie przecież oni swoje poglądy na temat aborcji jasno wyrażali przed wyborami parlamentarnymi xDDDDDDDD


@jozef-dzierzynski: wyrażali, że od razu wracamy do kompromisu aborcyjnego sprzed Trybunału Przyjebskiej, a co do legalnej aborcji to ma zdecydować referendum. Ani jedno ani drugie nawet nie jest poruszane od czasu gównoburzy z Żukowską, chociaż można by to załatwić w 2 godziny na jednym posiedzeniu.

następnym razem niech po prostu Hołownia i WKK nie p------ą bzdur,
  • Odpowiedz
tylko jak mają dowieźć referendum jak nikt inny tego nie popiera?


@jozef-dzierzynski: no to powinni odłożyć własny interes partyjny ponad cenę współpracy z KO i Lewicą. Nie czas teraz na chlanie się o takie g---o, gdzie wiadomo jest, że to referendum w 70% Polaków by się opowiedziało za legalną aborcją. Pora przestać sobie mydlić oczy, większość Polaków nie chce kościoła i nie chce by Konstytucja była kalką przepisywana z Biblii.
  • Odpowiedz
Piecze d--a, że Polska katolicka tylko na papierze?


@gandalf_rzulty: no to pewnie te antykatolickie i liberalne partie zdobywają dużo % w wyborach, co nie?
oh wait, 6% dla lewicy a 12% dla konfy xD
Nic mnie nie piecze, masz po prostu urojenia, twoi koledzy i koleżanki z warszawy to nie jest cały kraj.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: połowa konfiarzy jest miśku antykościelna, ale są na tyle cyniczni i hipokrytami, że nie przeszkadza im to lol

poza tym dzbanie można chodzić do kościoła, ale to nie znaczy, że się jest antyaborcyjnym

podałem Ci sondaż a ty robisz fikoła i wypierasz się prawdy
  • Odpowiedz
@meltdown: Na portalach informacyjnych czytałem, że politolodzy mówili, że Kosiniak miał "minę jak zbity pies". Byłem ciekawy, ale nie chciało mi się szukać. Dzięki mireczku. Aha - no i mieli rację :)
  • Odpowiedz
ja ci podałem wyniki wyborów, partie które są otwarcie antyaborcyjne mają WIĘKSZOŚĆ. PiS, Konfa, TD. Coś jeszcze?


@jozef-dzierzynski: no co za k---a łeb XD i co, jak wszystkie partie będą antyaborcyjne to SPOŁECZEŃSTWO TEŻ TAKIE BĘDZIE? ja j---e co za zakuty beton. Mówiłem o nastawieniu społeczeństwa, a nie partiach. Ktoś może głosować na PiS/Konfe, bo nie lubi mordy Tuska, ale nie znaczy, że jest pisowcem, może być po prostu antypeowcem.
  • Odpowiedz
jak wszystkie partie będą antyaborcyjne to SPOŁECZEŃSTWO TEŻ TAKIE BĘDZIE?


@gandalf_rzulty: społeczeństwo głosuje na partie, partie antyaborcyjne, rozumiesz? Jedyny argument którego sie kurczowo trzymasz to jedna ankieta, wartość poznawcza równe 0, ankiet robią tysiące na każdy temat i różnice między nimi są znaczące, chociażby wczorajszy exit poll się jebnął o bodaj 6 punktów procentowych. Ale ty wierzysz w ankiete, jedną ankiete. Okej, twoje prawo. Nieźle sie zdziwisz w referendum, tyle
  • Odpowiedz