Wpis z mikrobloga

Lewica 6,6 procent głosów, jest blisko realizacji mojego marzenia wyborczego, żeby lewica nie przekroczyła progu. Jak tak dalej pójdzie to kto wie, może w kolejnych wyborach, tym razem do parlamentu rzeczywiście się tak stanie.

Z drugiej strony istnienie takiej liczby osób, które głosują na coś tak odklejonego i nienormalnego nie daje spać w nocy i sprawia, że budzę się z lękiem czasem i patrzę przez okno. 6,6 % to nadal mała armia ludzi, u których wolę nie wiedzieć co się dzieje w głowie.

#bekazlewactwa #wybory #bekazfeministek #feministki #logikarozowychpaskow #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: obiektywnie rzecz biorąc to tylko lewica jest w stanie stworzyć warunki żeby popchnąć do przodu ten kraj (rozbudowa kolei, atom etc) i walczyć z ubóstwem (budowa mieszkań, programy socjalne), pozostałe partie zajęte są rozdawaniem publicznych pieniędzy w ręce banków i deweloperów
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: No cóż, wolę to niż 250 płci, ubogacenie przez lekarzy i inżynierów, do którego może dojść na kobietach z mojej rodziny, gdy będą wracać wieczorem przez miasto i zapłacenie w skali życia kilkuset tysięcy na wymianę auta, rachunki, pompy, modernizację domu, certyfikaty, żeby osiągnąć cel emisji C02. Wolałbym, żeby mi jednak w kieszeni zostało.
  • Odpowiedz