Wpis z mikrobloga

#wybory najbardziej chyba wkurzają mnie teksty typu „w tym kraju nic się nie zmieni”. Pamiętając Polskę sprzed 30 i 20 lat to jest to straszne #!$%@?, tu się praktycznie wszystko zmieniło.
  • 137
  • Odpowiedz
@VanGogh:

Szkoda tylko, że niszczy się naszą tożsamość i rozum europejskimi dewiacjami


Jedyne dewiacje masz na obrazkach tworzonych przez ruskie farmy trolli. Myślisz tak jak Putin chce żebyś myślał.
  • Odpowiedz
@Pepege: urzędowo też, mentalnie średnio bym powiedział. Mam wrażenie, że strasznie dużo jest tej złej, polskiej mentalności albo tej złej zachodnioeuropejskiej
  • Odpowiedz
@VanGogh: nie no, szpiegowanie opozycji, ich rozmów z adwokatami i wyświetlanie tego w telewizji brzmi praworządnie, masz racje, tak robi się w każdym normalnym praworządnym kraju.

Jak serio nie widzisz w tym problemu po którym rząd powinien być Z MIEJSCA odwołany i pociągnięty do odpowiedzialności to masz coś z głową.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Możliwa wojna za 3-5 lat a my nie jesteśmy do niej w ogóle przygotowani, wszystko to wieczna improwizacja. Nawet brak porozumienia pomiędzy partiami dotyczącego poboru do wojska.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Polska nie ma żadnych swoich znaczących firm (w mniejszych miejscowościach jedyne miejsca zatrudnienia to kasa w Kauflandzie czy Lidlu albo portugalskiej Biedronce), system szkolnictwa jest zaprojektowany by Polak został emigrantem i wspomagał niemiecką gospodarkę (j. niemiecki uczony przez 8 lat z tą samą liczbą godzin co j. angielski). Jesteśmy kolonią.
  • Odpowiedz
@miki4ever moim zdaniem to co się wydarzyło pod koniec lat 80 nie bardzo się przekłada na współczesnosc. Teraz nie ma możliwości na jakiś przewrót i zmianę o dosłownie 180 stopni. Polska z komunizmu wskoczyła od razu na głębokie wody kapitalizmu, prawdopodobnie jak żaden kraj. Kiedyś było też być może więcej polityków, którzy naprawdę chcieli jak najlepiej dla ojczyzny. Było też ogolne wsparcie US w naszych dazeniach do rozwoju. A teraz co i
  • Odpowiedz
@VanGogh: yhym, ja nie rozumiem, unia nie rozumie, rząd wybrany przez polaków nie rozumie, komisja śledcza nie rozumie, na szczęście ty rozumiesz :D

w ogóle bardzo podoba mi się to, że z jednej strony narzekasz że unia nam coś narzuca, a z drugiej że uwolnili środki bez narzucania rządowi jakie konkretnie ustawy ma wprowadzić.
  • Odpowiedz
@Pepege: Ktoś tu chyba nie ma własnej firmy, albo nie ma jej od 20 lat. Teraz jest zajebiście. Zresztą w porównaniu do reszty krejów europy to jest mega zajebiście.
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że niszczy się naszą tożsamość i rozum europejskimi dewiacjami.


@VanGogh: na szczęście takie ograniczone umysły jak twój przechodzą do przeszłości. Tak samo jak inne zabobony,jak np. wiara w bożków
  • Odpowiedz