Wpis z mikrobloga

#wybory najbardziej chyba wkurzają mnie teksty typu „w tym kraju nic się nie zmieni”. Pamiętając Polskę sprzed 30 i 20 lat to jest to straszne #!$%@?, tu się praktycznie wszystko zmieniło.
  • 137
  • Odpowiedz
  • 2
@Asullo nadal, jest to przepaść w stosunku do XX wieku. Pijany nauczyciel czy lekarz na dyżurze, wtedy to nie było coś dziwnego, teraz, nie do pomyślenia.
  • Odpowiedz
  • 3
@Wwolt nie zgodzę sie do końca, bo widzie inny postęp w latach 90 i inny po wejściu do Unii.

Najlepiej można to porównać z Ukrainą, gdzie korupcja i łapówki się w ogóle nie zmieniły, a w PL mamy to co jest na zachodzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@miki4ever za komuny czymś normalnym było dawanie łapówek by mieć szybką operacje ale to już daje przykład. Teraz takie zachowania najprawdopodobniej za bugiem są u "przyjaciół"
  • Odpowiedz
polityką migracyjną dusi obywateli


@VanGogh: szczególnie te miliony polaków za granicą, oni są najbardziej uciemiężeni xD
  • Odpowiedz
@VanGogh: nasza tożsamość wyjechała zagranicę, temu nie ma już tylu patusów na ulicach oferujących #!$%@? za darmo ;)

Nic się w naszym prawie nie zmieniło, co uprawniałoby KE do odblokowania pieniędzy z KPO.


Czy obecny rząd szpieguje pegazusem rozmowy opozycjonistów z adwokatami i daje te nagrania swojej maszynie propagandowej? Masz ty trochę rigczu?

@Pepege: w każdym urzędzie w mieście mam miłych i pomocnych urzędników, jak byłem tydzien w szpitalu to
  • Odpowiedz
@Pepege: a jak wybory mają cokolwiek zmienić jak nie ma na kogo głosować? Zmiana wymaga powstania nowej, sensownej partii, ale aktualnie do polityki nie idą ludzie którzy mogliby taka założyć
  • Odpowiedz
@miki4ever: Infrastrukturalnie tak, Technologicznie tak .... mentalnie dalej jest to gleboka komuna i zascianek umyslowy. Szczegolnie na wsiach. I nie mowie tutaj o ludziach 60+ tylko o pokoleniu obecnych 30 - 40 latkow. Co jest przerazajace ....
  • Odpowiedz
@miki4ever: Gdyby nie całe pokolenia które wyjechaly za granice pracowac i przysylają zarobione $$ żeby wydać w PL to #!$%@? by tu był. Cofnij sie w czasie i zastanów sie kogo ojciec z twoich kolegów z dziecinstwa wyjechał pracować za granice. Wyjdzie ze 50% wyjechało.
Polska jako Polska nadal pluje ci w twarz, gdyby nie pracowitość Polaków i dofinansowania z Unii przez biurokracje i zawiłe prawo gówno by tu było.
ament
  • Odpowiedz