Wpis z mikrobloga

#wybory najbardziej chyba wkurzają mnie teksty typu „w tym kraju nic się nie zmieni”. Pamiętając Polskę sprzed 30 i 20 lat to jest to straszne #!$%@?, tu się praktycznie wszystko zmieniło.
  • 135
  • Odpowiedz
@VanGogh: ale nie zrobiliśmy tego skoku naszymi narodowymi umiejętnościami tylko i wyłącznie dzięki temu że jesteśmy w unii bez tego przy braku własnych linii produkcyjnych nic byśmy nie mieli a na pewno nie tyle co teraz
  • Odpowiedz
Infrastrukturalnie tak, urzędowo nic.


@Pepege: Czy ja wiem, moja koleżanka w zimie założyła w Polsce firmę siedząc w Indonezji. Całość zajęła jej 3 dni.
  • Odpowiedz
@Pepege urzędowo też bardzo wiele się zmieniło, bardzonwiele, więc twój wpis można wrzucić do wora z tym że nic się nie zmieniło. Do wora i do jeziora
  • Odpowiedz
@Pepege: Jako osoba, która z ramienia prywatnego inwestora praktycznie codziennie ma styczność z urzędami stanowczo się nie zgadzam. A przynajmniej powinno rozdzielić się dwie kwestie:
1. Procedury administracyjne i braki kadrowe w urzędach - ok procedury często są skomplikowane, a urzędnicy zapracowani. To nie jest tak, że piją kawkę i grają w pasjansa, tylko jest ich za mało w stosunku do ilości pracy jaką narzuciło na nich Państwo.
2. Podejście urzędników
  • Odpowiedz
  • 0
@VanGogh: i to jest mentalna różnica między nami. Ty chcesz żyć w społeczeństwie które zna zasady ortografii a ja wolę by wyniosło że szkoły praktyczne umiejętności społeczne lub biznesowe
  • Odpowiedz
  • 0
Infrastrukturalnie tak, urzędowo nic


@Pepege: bzdura. Nie byłem w urzędzie od 5 lat chyba. Dosłownie wszystko załatwiam przez net. To jet kolosalna zmiana
To co dalej razi to brak odpowiedzialności urzędasów za swoje czyny
  • Odpowiedz