Wpis z mikrobloga

#wybory najbardziej chyba wkurzają mnie teksty typu „w tym kraju nic się nie zmieni”. Pamiętając Polskę sprzed 30 i 20 lat to jest to straszne #!$%@?, tu się praktycznie wszystko zmieniło.
  • 137
  • Odpowiedz
@miki4ever: Fakt, że przemiany w Polsce są niesamowite. Szkoda tylko, że niszczy się naszą tożsamość i rozum europejskimi dewiacjami. W kwestii gospodarki zrobiliśmy niesamowity skok. Bez dwóch zdań.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Po prostu to jest wytrych dla wszystkich narzekających (zwłaszcza dla zwolenników "niemainstrimowych" prawic") powtarzany od lat żeby wyjść na bezstronnego zatroskanego. Drugi to narzekanie na te same twarze od 30 lat (w domyśle chodziło w tym haśle o starych PZPR i Solidaruchów), ale w międzyczasie trochę czasu upłynęło, a śpiewka jest ta sama.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 134
@VanGogh

@miki4ever: Fakt, że przemiany w Polsce są niesamowite. Szkoda tylko, że niszczy się naszą tożsamość i rozum europejskimi dewiacjami. W kwestii gospodarki zrobiliśmy niesamowity skok. Bez dwóch zdań.


Europejskim dewiacjami XD. I już wiadomo, że po drugiej stronie jest człowiek, który stracił kontakt z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
najbardziej chyba wkurzają mnie teksty typu „w tym kraju nic się nie zmieni”


@miki4ever: to ciężko pracujący ludzie zmienili czasy na lepsze w tym kraju, nie politycy, nie urzędnicy. Bez polityków i urzędników ten kraj byłby w jeszcze lepszej kondycji. Dlatego nie zagłosowałem i nie zagłosuję. Walczyć za ten kraj nie będę.
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że niszczy się naszą tożsamość i rozum europejskimi dewiacjami.


@VanGogh Ale UE to nie organizacja rządzona przez Marsjan, którzy nie wiedzą nawet gdzie leży Polska.

Wszyscy decydują o tym jak wygląda UE.
Trzeba rozmawiać i walczyć o swoje, a nie obrażać się i mówić że UE rządzą Niemcy (z tego co kojarzę to 50% posłów do PE nie pochodzi z Niemiec)
  • Odpowiedz
europejskimi dewiacjami


@VanGogh: równouprawnienie czy praworządność tak bardzo niszczy naszą tożsamość?
Unia to jeden z ważniejszych hamulców który uchronił nas przed tą zorganizowaną partią wprowadzającą autorytaryzm.
  • Odpowiedz