Wpis z mikrobloga

Potężnego faceta, ultra Chada z charakteru i charyzmą poznasz po tym że:

-Ma wieloletnią partnerkę bez ślubu,
Więc nie ryzykuje w razie rozwodu (który jest
zarezerwowany dla lamusów)straty majątku,
godności, szacunku.
-potrafił zatrzymać babe przy sobie mimo że jej
kolezaneczki, starzy, i kukoldy dookoła nagabywały ja
że bez ślubu ja rzuci i zostanie bez niczego.
-skoro nie ma ślubu to ma przeciwko sobie chordy
lewaków, prawakow, sojakow, lamusów
uległych,pantoflarzy, rozwodników,
księży, ciotki, wujków, sąsiadów, adwokatów, Żydów , sędziów, komorników, prawników,oni go nienawidzą ale i podświadomie czują respekt,
-jego dzieci, jak dorosną i poznają blakpila to mają.
dużo większy respekt do takiego samca ojca
-dorobił się chałupy, samochodu, firmy, zanim związał się z babą, więc znowu nie ma opcji na utratę tego nawet w kukoldowskich krajach jak UK, Hiszpania gdzie bycie w związku traktują jak ślub,

#uk #zwiazki #rozwod #prawo #seks #blackpill #oswiadczenie #takaprawda #takasytuacja #przemyslenia #chadowezycie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #prawnik #sadowehistorie #wygryw #wygrywajo
  • 27
  • Odpowiedz
  • 1
W UK traktują związek jak ślub?


@Vito_Scaletta: tak, mieszkasz z babą to nie ma znaczenia czy masz ślub czy nie, tu nawet intercyza nie działa. Dlaczego setki tysięcy lamusów musi robić na obca babe nawet po rozstaniu xdddd.
Ostatnia deska ratunku to dorobienie się wszystkiego zanim poznasz babę i wpis w księgach wieczystych, land registry że chałupa jest tylko twoją własnością
  • Odpowiedz
  • 0
rozdzielnosc majatkowa zalatwia wszystko mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanieAreczku: to się zdziwisz srogo, jej prawnik cię zmiecie z planszy,
Zresztą tysiące lamusów się o tym przekonało już w UK

w PL gdy baba się do ciebie wprowadzi to nawet bez ślubu może ci zabrać dom/mieszkanie.


@DEMONzSZAFY: no tak bo powie że się dokładała na kupno domu,
Dlatego trzeba mieć go wpisanego do ksiąg wieczystych przed
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: o ku###a. toś mnie teraz zaniepokoił. Firma jest moja, na mnie, sam ją swoją krwawicą rozkręcałem przez lata.
No i teraz Ty mi Mireczku mówisz, że ona może się domagać w razie w alimentów za to, że mam cohones we właściwym miejscu, oraz głowę na karku?

pikachuface.jpg I to na serio.
Na szczęście raczej nie ciągnie jej do tańczenia Bachaty, ale kto wie czy jej kiedyś się coś nie odpali
  • Odpowiedz
  • 0
miałem na myśli "mieszkanie za pomówienie" ale w Polsce być może jest więcej dróg dla kobiet na "własne" mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DEMONzSZAFY: nie da się mieszkania za pomówienie w UK zrobić żeby baba obca przejęła bo w land registry her majesty masz wpisanego właściciela Chłopa który kupił to przed związkiem,
  • Odpowiedz
@PanieAreczku Dlatego właśnie kobiety tak masowo prowokują, nagrywają w ukryciu i zakładają niezasadne niebieskie karty oraz - co gorsza - nieraz oskarżają o rzekomą pedofilię wobec własnych dzieci. Wszystko by uzyskać orzeczenie o winie i mieć dożywotniego płatnika po rozwodzie. Bo oczywiście cwaniara może być z innymi mężczyznami, ale nigdy nie zawrze z nimi związku oficjalnego by nie stracić alimentów na ex. Z kobietami warto być, ale nie warto się formalnie wiązać.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Tak jak napisałem wyżej. Brak formalizacji związku. Bez papierka można się kochać tak samo albo i nawet mocniej niż z nim.
Mocniej, ponieważ każda strona wie, że w razie co każdy może z dnia na dzień zabrać SWOJE zabawki, więc nie można świrować, osiąść na laurach i odpuścić sobie dbania o związek.

Mój kolega Niemiec ma dwójkę dzieci (8 i 3) i wprost powiedział swojej partnerce kiedy ta chciał małżeństwa przed
  • Odpowiedz
  • 2
@Tytanowy_Lucjan: i to jest godne podejście z charyzmą, dumą, męstwem, takich przykładów polecam naśladować,

Do tego sex jest zdecydowanie lepszy jak kobieta jest niepewna przyszłości, ma mokro w gaciach na samą myśl że takiego buntownego samca poznała a nie lamusa kolejnego.
  • Odpowiedz
  • 2
Mozesz mi podlinkowac jakies opisane sprawy z tego tematu? Zainteresowales mnie tym.


@Vito_Scaletta: To jest opis moich doświadczeń, przemyśleń,rozmów, poznanych kolegów i ich znajomych,
Słuchanie kobiet co mówią a co robią,
Poznanie prawniczki od rozwodów z tel avivu jak tam byłem kiedyś która wiele historii mi opowiadała z pierwszej ręki,

Jak się obracasz wśród ludzi to wiele usłyszysz i da się wyciągnąć schematy co warto a co nie.
Do tego blackpill
  • Odpowiedz