Wpis z mikrobloga

Potężnego faceta, ultra Chada z charakteru i charyzmą poznasz po tym że:

-Ma wieloletnią partnerkę bez ślubu,
Więc nie ryzykuje w razie rozwodu (który jest
zarezerwowany dla lamusów)straty majątku,
godności, szacunku.
-potrafił zatrzymać babe przy sobie mimo że jej
kolezaneczki, starzy, i kukoldy dookoła nagabywały ja
że bez ślubu ja rzuci i zostanie bez niczego.
-skoro nie ma ślubu to ma przeciwko sobie chordy
lewaków, prawakow, sojakow, lamusów
uległych,pantoflarzy, rozwodników,
księży, ciotki, wujków, sąsiadów, adwokatów, Żydów , sędziów, komorników, prawników,oni go nienawidzą ale i podświadomie czują respekt,
-jego dzieci, jak dorosną i poznają blakpila to mają.
dużo większy respekt do takiego samca ojca
-dorobił się chałupy, samochodu, firmy, zanim związał się z babą, więc znowu nie ma opcji na utratę tego nawet w kukoldowskich krajach jak UK, Hiszpania gdzie bycie w związku traktują jak ślub,

#uk #zwiazki #rozwod #prawo #seks #blackpill #oswiadczenie #takaprawda #takasytuacja #przemyslenia #chadowezycie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #prawnik #sadowehistorie #wygryw #wygrywajo
  • 24
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: ale to dalej będzie ślub,
Nawet jeśli przez 2-5-10 lat się będzie pięknie żyło a potem jej lub jemu coś odbije w głowie i odwali maniane to tracisz połowe majątku.

Dodatkowo baby w okolicy 45-55 mają ogromną chcice na sex, przed menopauzą, i już nie raz słyszałem jak jakas porządna kobieta nagle zaczęła skakać na obcych kutangach jak by życia miało nie być.
  • Odpowiedz
  • 0
zawsze można poukrywać pieniądze za granicą, żeby komornik nie mógł nic zrobić w razie rozwodu.


@fz-fx: ale jaki rozwód xddd ?
Przecież od początku piszę że żadnych ślubów, nie nagabuj mnie bo jak słyszę ślub to mi się niedobrze robi.
  • Odpowiedz