Wpis z mikrobloga

@kasza332 to faktycznie #!$%@?. Na minimalnej jako ciec na parkingu czy gdziekolwiek gdzie nawet nie potrzebna jest twoja aktywność w jedynie obecność zarobisz więcej. A tam urabiajac się po pachy za mniej xd
  • Odpowiedz
@kasza332: 3k brutto /mc brzmi jak normalna pensja dla licealisty chcącego se zarobić w wakacje. Nie wiem o co tu beke toczyć...
Ja w lo w wakacje jeździłem rwac wisnie, a po maturze poszedłem do roboty na budowie u janusza. To za cały etat na umowie zlecenie zarabialem 700 czy 900 zl (rok 2005)
  • Odpowiedz
@murison nie no jasne, tymczasem dorosły powie, że chce więcej niż minimalną krajową (na dziś 4242 brutto) i to nie przy umowie zlecenie. Ale że licealista jest tylko licealista i nie umie sprzedawać, a to przecież Rocket science....
  • Odpowiedz
@kasza332 Jak się dziwię, że ktoś za tyle chciał nawet wcześniej pracował.
Ja tam w młodości wolałem #!$%@?ć u Holendra, traktowany jak pies, czyli pewnie jak górale traktują, ale chociaż tam się wyciągało 6-8k netto i obcy kraj można było pozwiedzać.
  • Odpowiedz
@murison: 3k to teraz masz na rękę bez nadgodzin i sobót ze stawki podstawowej. A ludzie toczą bekę bo tam u górala sie stoi 12h + weekendy. 3k mc w takich warunkach to #!$%@? nie pieniądze.
  • Odpowiedz
Jako 14 latek jeździłem do sądów na zrywanie owoców, praca ciężka za 8h wychodziło 50 zł. Ale po parunastu dniach miało się kaskę na takiego Samsunga galaxy s3 o którym mógłbym pomarzyć żeby kupili rodzice. A teraz to mam wrażenie że nawet jak się w rodzinie nie przelewa to komputer czy telefon w raty czy za gotówkę z 500+ to nic wielkiego …
  • Odpowiedz
@kasza332: Słowo kluczowe w 2 miesiące można zarobić 6 tys złotych , tak sprytnie ukrywa sie fakt pracy za minimalne wynagrodzenie w ujowych warunkach. czyli 3tys złotych za miesiąc.
  • Odpowiedz
W dwa miesiące 6 TYSIĘCY MŁODY.


@kasza332: @List0pad @Hambercios Oczywiście nie macie pojęcia o pracy, o rynku pracy itd więc bierzecie te brednie jakby były prawdą. :))) O kalkulatorze też nie macie pojęcia, co?
Policzmy że ktoś pracuje za najniższą stawkę na czarno, powiedzmy 20zł/h. Powiedzmy że pracuje 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu - więc żadna katorga, to tak jak na etacie. To daje miesięcznie jakieś
  • Odpowiedz