Wpis z mikrobloga

@kasza332: prawie jak ta bezczelna reklama amazonu sprzed paru lat, zatrudnij się u nas i zarób nawet 11000, poniżej w ciągu 3 miesiecy z dodatkami xD
  • Odpowiedz
@kasza332: ale bez kitu, jest tak dobrze, że nawet dorodne czereśnie na drzewach wiszą i nikt ich nie je oprócz mnie już nie mówiąc o słynnym szczawiu, który zbierałem z sentymentu xD
nie mam konkurencji na drodze do pożywienia xD nawet szpaki chyba mają dość. coś jest ewidentnie nie tak i pewnie ten stan długo nie potrwa
  • Odpowiedz
@Hambercios: kraków stare miasto, nie dość że ci każą się użerać z "paragonami kelnerskimi" to masz propozycje po 16zł brutto.

Ogólnie #!$%@?ć januszów biznesu, jak mnie to #!$%@? niemiłosiernie takie traktowanie drugiego człowieka jak śmiecia na rynku pracy
  • Odpowiedz
O nie, młodzi nie chcą już pracować za psie pieniądze, tylko dostawać chociaż te minimalną + umowę.

Skandal XD

@kasza332


@Hambercios: skandal !!! bo papież góry kochał to automatycznie zwalnia z kodeksu pracy, uczciwości i stanowi usprawiedliwienie pazerności górali... założę się że od tych 6000 najchętniej by jeszcze odjęli 50zł/dzień za zakwaterowanie bo przecież w nocy po pracy pracownik może uprawiać turystykę xD
  • Odpowiedz
Każdy tu kiśnie z gurali, co jest jak najbardziej zadadne, bo beka z biznesów które bazują na pracy poniżej minimalnej, ale według Polskiej Szkoły Ekonomii im. Jana Pawła II, skończy się to tym, że podniosą ceny i będą zdzierać z ludzi jeszcze bardziej. Zysk musi być constans.


@Iskaryota: jeśli jest opcja na wyższy zarobek podnosząc ceny jak twierdzisz, to czemu teraz nie podnieśli żeby mieć więcej? Bo są tacy dobrzy i
  • Odpowiedz
Mam pomysł. Góral sam może robić lody całymi dniami i jeszcze schowa do kieszeni 6k w dwa miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasza332: typowy wykopek: za 6 brutto nie bede robił, niech zapłaco mi jak super profesjonaliście z 20 letnim doświadczeniem za podanie gofra. Te same wykopki: łolaaboga, gofer po czydzieści złote, tym januszom to siem jusz w dupach przewraco
  • Odpowiedz
@kasza332 pamietam za nastoletnich czasow jak dostalam oferte, ze mam stac przy drodze z tabliczka reklamujaca pensjonat a zaplata za to mial byc jakis smieszny ulamek procenta jesli uda sie zlapac klienta xD
  • Odpowiedz
w młodości wolałem #!$%@?ć u Holendra, traktowany jak pies, czyli pewnie jak górale traktują


@michal0110: Paradoks jest taki, że Niemiec, czy Holender, który ma cię za podczłowieka, traktuje cię 3 razy lepiej niż drugi Polak.

Jak 6 tysięcy, to ja mam nadzieję, że z zakwaterowaniem i wyżywieniem.


@nohejka20: Tak zakwaterowanie w kotłowni z 7 innymi pracownikami sezonowymi, a wyżywienie to resztki po gościach, pasuje?
  • Odpowiedz