Wpis z mikrobloga

Już miałem nadzieję odpocząć od tego tańca na grobie KonfedePiSu i wszystkich Stanowskich, Mazurków, aż tu… dzisiaj w ciszy wyborczej pojawia się ich film, w którym po raz kolejny naskakują na koalicję rządzącą. Jak coś takiego może się pojawiać w ciszy wyborczej?

Czy mamy tak dziurawe prawo, że można dodawać filmy z wylewaniem szamba na konkretne partie, ale wystarczy nie mówić „głosujcie na PiS” i wszystko jest ok? Dla mnie to jest skandal.

To jest w pełni polityczny odcinek, z praktycznie dokładnie takimi samymi treściami, które nagrywali wcześniej + przypomnieli na dokładkę CPK i hehe Czaskoski robi fikołki.

Jak widać w tym kraju są równi i równiejsi.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #wybory #kanalzero #rosja #cpk
Gours - Już miałem nadzieję odpocząć od tego tańca na grobie KonfedePiSu i wszystkich...

źródło: IMG_3737

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mamy tak dziurawe prawo, że można dodawać filmy z wylewaniem szamba na konkretne partie, ale wystarczy nie mówić „głosujcie na PiS” i wszystko jest ok


@Gours: Tak,
A kary są tak śmieszne, że nawet jakby uznać kanał zero winnym złamania ciszy, to Stanowski tygodniowo więcej wydaje na żel do włosów.
  • Odpowiedz
@Gours: ja pierdziele, nie dochodzi, że obecnie rządzi PO i ukrywali te fakty na granicy? Kogo mają besztać, jak nie ich? Rządziłby pisiory to byłoby, że jadą po pisie itd. A skandal z red is bad to jednak aferka pisiorów, więc jadą po jednych i drugich. Po wyborach będą nadal takie materiały, co mieli poczekać z ich wypuszczeniem po wyborach? Tak jak PO chciało poczekać z atakiem na żołnierzy? Nie
  • Odpowiedz
@TomdeX: No przecież o to dokładnie mu chodzi. Nie widzisz, że typa boli, że nie udaje się sprawy uciszyć i ukręcić jej łba przed wyborami, żeby szambo nie wybiło?
  • Odpowiedz
W internetach są ludzie którzy srają się o to że obrażajo jedną partię, a drugą za mało xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours jak widać wyżej, wykopowym mariuszom to pasuje, ewidentnie koncepcja równości wobec prawa jest dla nich zbyt skomplikowana xD
  • Odpowiedz
Już miałem nadzieję odpocząć od tego tańca na grobie KonfedePiSu i wszystkich Stanowskich, Mazurków, aż tu… dzisiaj w ciszy wyborczej pojawia się ich film, w którym po raz kolejny naskakują na koalicję rządzącą.

@Gours: Nie poddawaj się, może za ten taniec dostaniesz medal od oficera prowadzącego.
  • Odpowiedz