Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem tej nagonki na beciaków.. Przecież to skutek obecnego rynku matrymonialnego a nie przyczyna. Inaczej mówiąc: każdy orze jak może, no bo logicznie patrząc konkuruje z tysiącami chłopów takimi jak ja, więc wiadomo że kto więcej wylicytuje ten wygrywa. Każdy chce kogoś mieć, każdy chce być szczęśliwy, znaleźć kogoś i być jak najdłużej w związku. Jak mam inaczej przekonać do siebie kobietę? Fajnie się mówi "olej laski bro" jak masz te 20-25 lat ale potem jest na prawdę ciężko żyć samemu. Każdy chce doświadczyć uczucia, przywiązania, miłości, czułości - podstawowe ludzkie potrzeby.

#takaprawda #przegryw #zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #relacje #blackpill #hipergamia #bluepill #redpill #milosc #simp #spermiarz #spermiarzalert #spermiage #tfwnogf #depresja #samotnosc· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem tej nagonki na beciaków.. Przeci...

źródło: 8453cbd87b9ebf5e9fa30bc74673766a814795f3e8b54e08bd36efda5acc03dc

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Te posty wyglądają zawsze tak samo - jakieś życiowe rozkminy, na ogół związane ze związkami, napisane z zachowaniem zasad interpunkcji, pełno tagów, a do tego zdjęcie. Wystarczy wtedy wpisać fragment w google albo kliknąć w jakiś mało używany tag i proszę xD Może kiedyś w końcu poznam tajemnicę, kto to wrzuca i po co.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Milion much nie może się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mikrochimeryzm plus ginocentryzm plus sądy rodzinne plus sądy cywilne plus mikrochimeryzm... jak chcesz to się angażuj. Nie krytykuję od kilku lat ale szanować nie będę.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
@podrywacz1: tyle ze bycie beciakiem można porównać do posiadania ciężkiej choroby. póki żyjesz w nieświadomości to jest spoko, ale jak objawy choroby zaczynają się pojawiać to masz przechlapane. wtedy zdajesz sobie sprawę ze mogłeś jednak stosować profilaktykę, ale niestety jest już za późno.
  • Odpowiedz