Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xiv7 Wpis idealnie wpasowany w najnowszy spin o rzekomym rasizmie Polaków xD

Polacy nie chcą bandytów i morderców, a nie wszystkich obcokrajowców. Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby? Nie widziałeś. Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.
Tytanowy_Lucjan - @xiv7 Wpis idealnie wpasowany w najnowszy spin o rzekomym rasizmie ...
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: gdybyś wiedział jakie wały eobią Wietnamczycy... Tylko oni robią przestępstwa białych kolnierzyków. To są miliardowe wały na VAT, na cle, oszustwa i podróbki. Jestem za wywaleniem Wietnamczyków.

Co do Turków i kebabów, takie popularne haselko - kupując kebaba osiedlasz araba.
  • Odpowiedz
@Rasteris I gdzie byli ci "prawi" pisowcy co już dawno by rozliczyli te mafie vatowskie, które są dla nich złodziejską konkurencją? Czemu nie reagowali?

Kebab? Pokrzyczeli, pojęczeli na meczu, a potem każdy łysy i tak potulnie idzie do kebsa, bo piwo już się ulewa i trzeba kałdun zapchać ( )
Tytanowy_Lucjan - @Rasteris I gdzie byli ci "prawi" pisowcy co już dawno by rozliczyl...
  • Odpowiedz
Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby?


@Tytanowy_Lucjan: widziałem zdjęcia losowych ludzi w dużych miastach karnacji innej niż biała i ujadanie konfedepisowców że trzeba ich koniecznie odesłać, więc tak, widziałem

Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.


@Tytanowy_Lucjan: mimo że oczywiście uważasz inaczej to sam nim jesteś
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: dlaczego miałbym odpowiedzieć na bzdurę którą sam wymyśliłeś, a której autorstwo starasz mi się przypisać? nie bardzo rozumiem twoją "logikę", ale i chyba nie bardzo mam chęć spróbować zrozumieć
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: przecież ty nie wykazujesz nawet najmniejszej chęci do dyskusji, jedyne co zrobiłeś to próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń z którymi ja nie mam nic wspólnego.
przyłapałem cię na kłamstwie, wypadałoby zacząć od odniesienie się do tego:

Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby? Nie widziałeś. Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.

jak wspomniałem, widziałem, podpowiem tylko że przez ostatnie cztery lata
  • Odpowiedz
nie da się już przeczytać o ciekawych sytuacjach jak kiedyś


@xiv7: tak już jest od dobrych paru lat, gdzie cudowna aktualizacja wykopu 2.0 była gwoździem do trumny. Sam już jedynie shitpostuję, a moje komentarze ograniczają się do jednego/dwóch zdań. Nie warto pisać nic więcej, bo i tak każdy jest tutaj najmądrzejszy ¯\(ツ)/¯

Za tym stanem rzeczy stoi moderacja tego wspaniałego serwisu. Chciałbym wierzyć, że może to jacyś sabotażyści, ale najprawdopodobniej to
  • Odpowiedz
@Deska_o0 Jakim kłamstwie? Gdyby Polacy byli rasistami to by chcieli od dawna wypędzenia każdego obcego. A te zdjęcia to tylko pisowski spin dla idiotów z małym rozumkiem, który ma przykryć pisowskie przestępstwa sprzedawania wiz hordom murzynów, którzy nigdy w Polsce być nie chcieli, nie powinni ze względu na brak kwalifikacji i przydatności gospodarce, a tylko obciążą nasz budżet zwrotami z Niemiec. Nawet do USA dotarli na lewych filmowych wizach i wtedy się
  • Odpowiedz
Jakim kłamstwie?


@Tytanowy_Lucjan: łap trzeci raz skoro dwukrotne przeczytanie jakiejś informacji nie wystarcza ci do jej zrozumienia, a jeżeli ponownie nie masz zamiaru się do tego odnieść to mnie po prostu nie wołaj

Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby? Nie widziałeś. Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.


jak wspomniałem, widziałem, podpowiem tylko że przez ostatnie cztery lata kiedy to rok do roku
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Tak, ja widziałam. Kilku wykopków pisało, że mój mąż (przedsiębiorca, do tego pracuje również w spółce państwowej ze względu na swoje unikatowe doświadczenie) powinien wracać skąd przyjechał ;) A ja dla nich byłam szmatą, bo związałam się z kimś innym niż Polak.
  • Odpowiedz
gdybyś wiedział jakie wały eobią Wietnamczycy... Tylko oni robią przestępstwa białych kolnierzyków. To są miliardowe wały na VAT, na cle, oszustwa i podróbki. Jestem za wywaleniem Wietnamczyków.


@Rasteris: No tak, podróbki i przemoc - podobne problemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się składa że coś o tym wiem, bo mam znajomego który zajmuje się między innymi tym środowiskiem i tymi sprawami. Owszem, jest to problem, ale tym
  • Odpowiedz
@Deska_o0 Przecież sam piszesz, że to koordynowane działania obu partii, a nie oddolna inicjatywa, wieloletnia inicjatywa, zwykłych ludzi xD

Znasz kogokolwiek w swoim otoczeniu kto by brał w tym udział? Nie sądzę. Ludzie nie chcą przestępców, którzy łamią prawo wizowe albo szturmują granice i zabijają polskich żołnierzy. Bez względu na ich rasę lub narodowość. Jeżeli obcy jest legalne, pracuje i nie robi problemów to i zwykły Polak nie ma z nim problemu
  • Odpowiedz
ROZUMIESZ? Tak samo KAŻDY ŚNIADY IMIGRANT JEST GÓW*EM ROZUMIESZ? A jak się spojrzy w necie to np artykuł z 2016 że w UK Polacy byli najliczniejszą grupą przestępczą wśród imigrantów xd Różne siły grające na małym poczuciu własnej wartości rozgrywają was jak dzieci.


@xiv7: tak bardzo to xD to jest najbardziej groteskowe, że wśród nielegalnych imigrantów z krajów trzeciego świata wcale nie ma takiego kultu patologii jak w polskiej disporze xD
  • Odpowiedz