Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero
Ja np rozumiem, że w Hiszpanii jest inna kultura. Po prostu uważam ją za gorszą niż kultura jakiegokolwiek kraju z północy. Wliczając w północ nawet takie gówno jak UK xD.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: jak kiedyś w końcu wyjedziecie ze swojego Pcimia Dolnego to zauważycie, że Robercik mówi tylko prawdę i samą prawdę. Polacy mają takiego kija w dupie, że jakby ktoś na imprezie zapytał was o cokolwiek związanego z seksem to każdy puściłby buraka i zaczął coś nerwowo mamrotać, bo nikt was nie nauczył co to luz, co to zabawa. Definicją i kwintesencją zabawy dla Polaka to wódka, ewentualnie niesmaczna łycha z
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Na bank ten cały pomysł żeby przeprowadzić się i grać w Barcelonie, to pomysł tego ocierającego kaszalota żeby tańczyć z Alvaro, tak by został w Bayernie pykał tych brameczek dalej i został legendą w Bundeslidze, mając niepodważalną opinie najlepszego napastnika świata. Imo pobyt w Barcelonie totalnie mu zaszkodził, nic nie zyskał i zaczęto podważać jego skilla, no ale cóż z babami trzeba krótko ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: widać że człowiek z charyzma, idealnie pasuje na kapitana ktoś taki pociągnie drużynę do walki a nie spuści oczu i będzie czekał na to co inni robią.
  • Odpowiedz
Przecież on mówi jasno "ok, może on uprawia z nią 'taniec', ale ja również wielokrotnie uprawiałem z nią 'taniec', ok?" czyli innymi słowy wcale nie jestem przegrywam, ale jestem na równi z Alvaro
  • Odpowiedz