Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@barnej-flinston:

a jak ma układ z żoną że Alvaro może Ankę #!$%@?ć to jest jego układ i jego życie.


jest osobą publiczną i dzieli się swoim cuckoldzkim życiem, to mam prawo do wypowiedzi i komentarza. Mam nic nie mówić na ten temat? Chcesz wprowadzić w Polsce zamordyzm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Śledzę Roberta od 2009 roku (a w reprze od 2008) jak pewnie spora część z nas i zawsze wydawał mi się gościem kumatym, w miarę inteligentnym i po prostu niegłupim, ale wycinek tej wypowiedzi naprawdę w jakimś stopniu zepsuł mi obraz tego człowieka. Tak jak za osiągnięcia sportowe nigdy żadna skaza w moich oczach u niego się nie pojawi, tak bardziej prywatne historie średnio u mnie wyglądają. Nie widzi,
  • Odpowiedz
@proszeopmocjestemniemodry:

promuje rozkład moralny społeczeństwa więc dobrze, że sam tym obrywa.


Może pora po prostu przestać naśladować gwiazdy i żyć po swojemu? 🤡
Ja np jestem często chorobliwie zazdrosny a koło #!$%@? mi lata kto tam kogo rucha w świecie milionerów. Dorośnijcie #!$%@? gamonie xD
  • Odpowiedz
@Davidozz: Generalnie nie masz takiego prawa, to znaczy możesz to robić, ale powinno się to spotkać z większym ostracyzmem, (judgmental jest be i kultura anglosaska szybko by Ci takie pomysły z głowy wybiła) - czemu miałbyś mieć prawo ferować jakieś opinie na podstawie szczątków informacji, co Ty detektyw Monk jesteś XD? A co jeśli Lewy jest szczęśliwy w takim układzie? Co jeśli Lewy dyma na boku i Ance to nie
  • Odpowiedz
Śledzę Roberta od 2009 roku (a w reprze od 2008) jak pewnie spora część z nas i zawsze wydawał mi się gościem kumatym, w miarę inteligentnym i po prostu niegłupim


@okradzione: Myślę, że właśnie takie dyplomatyczne podejście do sprawy właśnie pokazuję jakim kumatym jest gościem i rozumie powagę sytuacji. Facet zdał sobie sprawę, że wziął za żonę szona, ale ma z nią dzieci, więc przełknął gorycz porażki i wybrał mniejsze
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: No to jeśli to wojna kulturowa, to tym bardziej sobie mogę piętnować takie zachowania, nawet jeśli są szczęśliwi w takim układzie i nikomu nie dzieje się krzywda. Bo dla mas to może być destruktywny trend. Tak samo z używkami; biznesmeni mogą sobie ciągnąć krechę, żeby mieć więcej energii i nikomu nic nie robią, ale promowanie narkotyków dla mas to debilizm, bo przeciętny człowiek nie zna umiaru i powstaje problem
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: jak bobert ćwiczył i też brał w tym udział, to niech pokaże filmik jak gorąca hiszpanka masuje mu prącie szparką lub dupą podczas tego wyluzowanego tańca. Chciałabym to zobaczyć, ale pewnie nie zobaczę, bo nigdy to się nie wydarzyło. Co jest z tym chłopem nie tak?
  • Odpowiedz