Wpis z mikrobloga

To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta. To co on gadał we wczorajszym wywiadzie przekraczało wszelkie granice przyzwoitości.

Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

#polityka #granica
  • 81
  • Odpowiedz
@Heroina340: Bo wprost powiedział to co w chwili obecnej myślą miliony Polaków? Ja wiem, że prawda w oczy boli, ale afera dopiero się rozkręca i winni poniosą konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Heroina340: No tak, jak Donald Tusk wykorzystyując pewną kobietę i rzekome zagrożenie jej życia ogłosił październikowy marsz w lipcu, tuż po ujawnieniu przez media historii joanny która okazała się zmyślona to siedziałeś cicho( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heroina340: Jednego się nauczyłem wczoraj. Stopień sekciarstwa wykopków takich jak ty przerósł moje najczarniejsze wyobrażenia. Ginie żołnierz. Żołnierz, na którego pluliście miesiącami, którego oskarżaliście o najgorsze występki, którego wasze polityczne pupilki nazywały "psem" i "śmieciem", którego rzekomym ofiarom stawialiście pomniki (sic!) w Michałowie, a teraz? A teraz skręca się wam narrację o 180 stopni. Po raz setny, prosto w twarz. A wy co? A wy nic. Udajecie, że deszcz pada. Rzygać
eduardo-garcia - @Heroina340: Jednego się nauczyłem wczoraj. Stopień sekciarstwa wyko...

źródło: 438069705_972150080904882_2534738581783646585_n

Pobierz
  • Odpowiedz
przecież morawiecki to kłamca patologiczny. Niczego nie mówi wprost wszystko to pisane populistyczne brednie. Jeśli ktoś propsuje jakiekolwiek słowa tego cynicznego oszusta sam jest debilem niestety. Są różni politycy nie do końca świadomi, głupi, przekupni. Ale morawiecki to największa gnida, gdyby się opłacało wystawiłby truchło swojej matki na widok ludu.


Porównaj to do Tuska, który łże w zupełnie weryfikowalnych sprawach. Ja nie mówię nawet o takich spinach o 180 stopni jak w
eduardo-garcia - >przecież morawiecki to kłamca patologiczny. Niczego nie mówi wprost...
  • Odpowiedz
ja widziałem posłów PO jak dawali emigrantom noże i długie kije


Pisali o barbarzyńskich żołnierzach, o morderstwach, których dokonywali, o sadyzmie i rasizmie. Nie było tak? Spałeś ostatnie dwa lata, czy Ostaszewska ze Stuhrem uwięzili cię w sławojce?

@dlugi-gr:
eduardo-garcia - > ja widziałem posłów PO jak dawali emigrantom noże i długie kije

P...
  • Odpowiedz
  • 18
@eduardo-garcia

@Heroina340: Jednego się nauczyłem wczoraj. Stopień sekciarstwa wykopków takich jak ty przerósł moje najczarniejsze wyobrażenia. Ginie żołnierz. Żołnierz, na którego pluliście miesiącami, którego oskarżaliście o najgorsze występki, którego wasze polityczne pupilki nazywały "psem" i "śmieciem", którego rzekomym ofiarom stawialiście pomniki (sic!) w Michałowie, a teraz? A teraz skręca się wam narrację o 180 stopni. Po raz setny, prosto w twarz. A wy co? A wy nic. Udajecie, że deszcz pada.
  • Odpowiedz