Wpis z mikrobloga

To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta. To co on gadał we wczorajszym wywiadzie przekraczało wszelkie granice przyzwoitości.

Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

#polityka #granica
  • 81
  • Odpowiedz
@Heroina340: Oczywiście że tak. Gdyby taki Kaczyński miał do wyboru:

A) Polska staje się zamożnym krajem, ale on jest zwykłym staruszkiem wiodącym spokojne życie, którego nikt nie kojarzy
B) Rozkradanie kraju, ale on jest przy władzy i każdy o nim mówi

To jestem przekonany że ta gnida nie zastanawiała by się 3 sekund przed wyborem opcji B)
  • Odpowiedz
i z tego powodu tamten zaatakował żołnierza?


z tego powodu nie było przyzwolenia społecznego na zachowanie standardów normalnego państwa, dla którego bezpieczeństwo obywateli, a zwłaszcza obywateli na służbie, jest dobrem najwyższym. Zamiast tego powielano putinowskie brednie, bo uwierzono, że to przyniesie polityczne zyski. Jeszcze raz. Jak o tym myślę, to mnie mdli.

@Tymajster:
  • Odpowiedz
@Heroina340: ko zawala temat, winny pis bo chce to wykorzystać xS

pis to pis, ale ko tak samo teraz szuka tematu zastępczego jak oni

pomijam obrzydliwą hipokryzję w sprawie granicy
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia Ty człowieku jesteś wyjątkowo zaangażowany w bronienie każdej podłości, której dopuścili się pisowscy. Z faktu, że masz dobrą składnię wnioskuję, że nie robisz tego za darmo. Jak możesz patrzeć rano w lustro?
  • Odpowiedz
@caru:

Obnażanie głupoty i sekciarstwa to moje hobby, nie praca. Zwłaszcza, że mogę się przy tym przysłużyć Najjaśniejszej. Wiem, nie zrozumiesz. Ja z tych frajerów co w razie "w" tu zostaną, choćbym miał zginąć w błocie.
  • Odpowiedz
To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta.


@Heroina340:

Zgadzam się Toba i dobrze zdiagnozowałeś Matiego. Niestety to samo można powiedzieć o Tusku, szkoda że większość
  • Odpowiedz
którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta


@Heroina340: xD
  • Odpowiedz
@Heroina340: a który z pis czy po jest inny? XD problem jest w tym że nie widzicie że te obie bandy to dziady które zrobią wszystko dla władzy i hajsu, tusk, Kosiniak czy każdy inny polityk popis jest taki sam, do póki tego nie pojmiecie to ten kraj będzie dalej popadał w ruinę.
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: klucić się o to samo to trzeba być pro. Serio szkoda gadać ale z drugiej strony to takie piękne patrzeć to aż sztuka tak wydymać cały elektorat że się gównem przerzucają
  • Odpowiedz
@Heroina340: To nie PIS tylko cała klasa polityczna, która od 30 lat siedzi w sejmie. Czy jak PO wspierała protesty na granicy to nie podpalała kraju?

Wszyscy to są zepsuci koniunkturaliści, którzy już się przekonali, że mogą bezkarnie kraść, kłamać i wyborców traktować jak idiotów. Dopóki się nie otrząśniecie i nie przestaniecie kreować sobie polityków na idolów, to tak będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@markus666 przecież tusk to kłamca patologiczny. Niczego nie mówi wprost wszystko to pisane populistyczne brednie. Jeśli ktoś propsuje jakiekolwiek słowa tego cynicznego oszusta sam jest debilem niestety. Są różni politycy nie do końca świadomi, głupi, przekupni. Ale tusk to największa gnida, gdyby się opłacało wystawiłby truchło swojej matki na widok ludu.

Podstaw każdego polityki z naszego cyrku.
  • Odpowiedz
przecież morawiecki to kłamca patologiczny. Niczego nie mówi wprost wszystko to pisane populistyczne brednie. Jeśli ktoś propsuje jakiekolwiek słowa tego cynicznego oszusta sam jest debilem niestety. Są różni politycy nie do końca świadomi, głupi, przekupni. Ale morawiecki to największa gnida, gdyby się opłacało wystawiłby truchło swojej matki na widok ludu.


@markus666: przecież tusk to kłamca patologiczny. Niczego nie mówi wprost wszystko to pisane populistyczne brednie. Jeśli ktoś propsuje jakiekolwiek słowa
  • Odpowiedz