Wpis z mikrobloga

To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta. To co on gadał we wczorajszym wywiadzie przekraczało wszelkie granice przyzwoitości.

Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

#polityka #granica
  • 80
  • Odpowiedz
którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta.


@Heroina340: chłopie oni kupowali respiratory od handlarza bronią.
  • Odpowiedz
Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.


@Heroina340: Mam nadzieję, że kiedyś uda się ich w końcu odsunąć od władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

@Heroina340: po prostu cała klasa polityczna uwikła nas w wojnę kinetyczną, do tego właśnie dążą od wielu lat.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: no właśnie były zachowane standardy. W naszym prawie żołnierz w czasie pokoju nie może szczelać.
Ani PiS, ani PO tego prawa nie zmieniło. PiS z pewnością był bardzo przejęty co ma ten temat twierdzi lewicowy salon xd
Uważam twoje rozumowanie za bardzo naciągane, ale dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: przecież zwykle Kowalskie to wszyscy są za #!$%@? tych ciapaków. Tzn. może nie tak ostro w słowach. Ale ochrona granic bez sentymentów. Ludzi szkoda, mieli pecha, zostali oszukani, a teraz są wykorzystywani przez kacapów.
Popatrz na protesty aborcyjne i jak bardzo one wpłynęły na decyzje rządu. PiS ma w dupie ludzi, nie licząc kiełbasy wyborczej.
  • Odpowiedz
@Heroina340: a dowiedziałeś się, że PO robiło wcześniej z nachodźców na granicy matki z dziećmi i ogólnie niewiniątka. Było przeciw pushbackom i budowaniu ogrodzenia? Czy jesteś stronniczym pożytecznym idiotą, wcale tak nieróżniącym się od pisiorów.
  • Odpowiedz
  • 0
Ginie żołnierz. Żołnierz, na którego pluliście miesiącami, którego oskarżaliście o najgorsze występki


@eduardo-garcia: pokaż #!$%@? pajacu jeden mój wpis w którym obraziłem jakiegokolwiek żołnierza Wojska Polskiego, albo przeproś i zamilknij.

Od 2021 jestem za tym żeby żołnierze mieli pełne prawo i wszelkie środki do obrony granic i siebie, nawet jeśli miałoby to oznaczać że polecą głowy agresywnych imigrantów oraz Białorusinów i kacapów którzy ich naganiają, a wszelkich przemytników wysyłałbym do Sztumu
  • Odpowiedz
przecież morawiecki to kłamca patologiczny


@markus666: Dlatego był doradcą Tuska, ale mądrzejsza o tym nie spominać xD
@Heroina340 O już kodomitki zapomniały jak PO grało granicą przed tym jak zaczęli rządzić. Dla kapitału politycznego narazili Polskę i Polaków na niebezpieczeństwo. Wpuśccie ich kim są ustali się później, Ostaszewska, Ahmed pływak, Szczur z rodziną i film, a teraz nagle narracja zmieniona o 180 stopni
  • Odpowiedz
  • 0
@Blaskun: nie popieralem tego cyrku który peowcy #!$%@? na granicy, pewnie nawet idzie tutaj znaleźć moje wpisy z tamtego czasu. Powiem Ci więcej, nie głosowałem na PO/KO nigdy odkąd mam prawa wyborcze czyli od 15 lat. To jaki mam stosunek do muru i obrony granicy napisałem wyżej, nie mam zamiaru się powtarzać.

To co teraz widzimy to nie jest już ta sama sytuacja co 3 lata temu, ze jeszcze do końca
  • Odpowiedz