Wpis z mikrobloga

To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta. To co on gadał we wczorajszym wywiadzie przekraczało wszelkie granice przyzwoitości.

Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

#polityka #granica
  • 74
  • Odpowiedz
  • 0
ale wiesz, że to obecny rzad specjalnie podtrzymywał funkcje żołnierza w stanie śmierci klinicznej od kilku dni aby tylko nie zmarł przed wyborami?!


@ZlyCzarodziejRumburak: ale wiesz że szpital w którym leżał żołnierz zdementował ten fejknews tvrepublika w #!$%@??
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@ZlyCzarodziejRumburak: A jakie masz potwierdzenie że trzymali go przy życiu do ciszy wyborczej? Tego screena co lata po necie od przedwczoraj którego każdy mógł stworzyć i puścić w eter? Człowieku weź się obudź z tej sekty partyjniackiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZlyCzarodziejRumburak: to nadal nie potwierdza tego co napisałeś w pierwszym wpisie:

wiesz, że to obecny rzad specjalnie podtrzymywał funkcje żołnierza w stanie śmierci klinicznej od kilku dni aby tylko nie zmarł przed wyborami?!


Mówi tylko o tym, że żołnierz mógł umrzeć dzień wcześniej niż podano to do publicznej wiadomości. Oraz to że Kosiniak albo nie wiedział o tym ze żołnierz umarł, albo wiedział tylko sciemnial ze nie wie. Tak czy siak
  • Odpowiedz