Wpis z mikrobloga

To czego się dowiedziałem po wczorajszym dniu(a właściwie to nie dowiedziałem tylko utwierdziłem w przekonaniu) to to, że pisiory a w szczególności Morawiecki, to ludzie bez #!$%@? jakichkolwiek skrupułów, którzy z chęci dostania się do władzy są skłonni podpalić ten kraj w #!$%@?, robić politykę na grobach, byle tylko wrócić do koryta. To co on gadał we wczorajszym wywiadzie przekraczało wszelkie granice przyzwoitości.

Wczoraj zrozumiałem że w tym kraju przez tych ludzi może się wydarzyć coś bardzo niedobrego.

#polityka #granica
  • 81
  • Odpowiedz
  • 0
@ZlyCzarodziejRumburak: więc można sobie wymyślać fejki z dupy i polaryzować tym i tak już mocno podzielone społeczeństwo?
Bo to właśnie robicie pisowcy, a charakterystyczne dla fanatyków to jest właśnie wymyślanie chochoła(tutaj twoje sugerowanie że sztucznie utrzymywali chłopa przy życiu w momencie śmieci narządów wewnętrznych, żeby tylko do wyborów żył) i wmawianie ludziom że tak było.

Jak nigdy nie sympatyzowalem z obozem Tuska i lewactwem, tak 15 października odetchnąłem ku*wa z
  • Odpowiedz