Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Absurdalny spin no ale w miarę obrazujący rzeczywistość. Wyborcy partii opozycyjnych na ogół są bogatsi, lepiej wykszatłceni i mają szersze horyzonty - dlatego są "uśmiechnięci". Konfa i PiS to smutni ludzie i stare baby.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Prostaczki twojego sortu myślą, że gdy ktoś dostrzega głupotę fajnopolaczków, to musi popierać pis i konfederację. Osoby z niskim IQ #!$%@?ą się właśnie tak spłyconym i błędnym tokiem rozumowania. Wklejanie prymitywnych, infantylnych obrazków, mających w jakimś stopniu popierać brednie postującego, również wskazują na trudności z logicznym myśleniem i szerszym postrzeganiem rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: O jak trafiłeś w sedno i chciałem jeszcze dodać wszelkie "fajnogówniackie" zwroty, to dyskusja z takim głąbem zupełnie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@EmDeCe Nie. Wręcz przeciwnie, sam bardzo często ironicznie używam tego terminu. Robię to ponieważ, jak na prawdziwego Polaka przystało, nie lubię się uśmiechnąć!
  • Odpowiedz
Prostaczki twojego sortu myślą, że gdy ktoś dostrzega głupotę fajnopolaczków, to musi popierać pis i konfederację. Osoby z niskim IQ #!$%@?ą się właśnie tak spłyconym i błędnym tokiem rozumowania. Wklejanie prymitywnych, infantylnych obrazków, mających w jakimś stopniu popierać brednie postującego, również wskazują na trudności z logicznym myśleniem i szerszym postrzeganiem rzeczywistości.


@ImmortalBerserker: Napisał typ, który dopiero totalnie się zesrał bo jakiś mirek przejechał się na rowerze i odliczył kilometry.

https://wykop.pl/wpis/76444901/231-477-89-5-231-571-z-tego-tygodnia-mialo-byc-2x-
  • Odpowiedz
  • 3
@POFUR tego typu wyrażenia to kojarzą mi się z sowiecką nowomową. Pewnie w większości zostały wymyślone przez ruski, a konfiarze podłapały od swoich idoli w onucach.
  • Odpowiedz