Wpis z mikrobloga

@ImmortalBerserker: a wrzucanie postów z losowymi piosenkami gówno rapu to co?

Albo postów o polityce? Albo że zdjęciami wódki i skrętów? Uważasz że twoje posty są lepsze niż innych? Zachowujesz się jak gówniarz, który myśli, że cały świat się kręci wokół niego.
  • Odpowiedz
@G06DbT: widzę tu nietolerancję i zaburzoną główkę. Dlaczego nazywasz muzykę, która ci się nie podoba gównem.To nie są "losowe piosenki" tylko te, których słuchałem w przeszłości, zgoła wyjaśnienia. Dobrze, że nie jesteśmy w latach 40, bo pewnie byłbyś nadgorliwym konfidentem. Wyciągasz jakieś wnioski z kosmosu, oderwane od wątku. Nie obchodzi mnie, co ci się wydaje, przetwórz to w końcu. Wyjmij kij z pupy, nie napinaj się i żyj tam jakoś smutna
  • Odpowiedz
co powoduje, że zdaje Ci się, iż kogoś interesuje ile i kiedy przejechałeś na rowerku?


@ImmortalBerserker: jak się taguje tagiem który obserwuje 1000 ludzi i ten tag jest WYŁĄCZNIE o tym ile się przejechało na rowerze, to chyba jednak ludziom nie bez powodu się "zdaje" że kogoś to interesuje. Wejdź w tag i zobacz jaki jest przemiał wpisów.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: to, że obserwuje nawet tryliard osób, nie ma żadnego znaczenia, ja spytałem kulturalnie, skąd ta chęć. Nie potrzebuję nigdzie wchodzić. Zadałem normalnie pytanie. Zaciekawiło mnie to. Zrozumiałeś?


@ImmortalBerserker: pod tagiem jest #!$%@? ruchu, ludzie postują, inni czytają, plusują, dyskutują, dużo ludzi dzięki tagowi poznało sie na żywca

w przeciwieństwie do twoich wpisów, które są nikomu niepotrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrzebuję nigdzie wchodzić.


chyba
cultofluna - >@cultofluna: to, że obserwuje nawet tryliard osób, nie ma żadnego znacz...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-05-26T17-19-14.276Z

Pobierz
  • Odpowiedz