Wpis z mikrobloga

Prawdziwy i powszechny rynsztok zaczął się dopiero przy Strajku Kobiet.


@OlFunkyBastard: Chamstwo Strajku Kobiet było wywołane odebraniem przez prawicowy rząd wolności kobiet.

Ja nie mówię, że lewica czy tam neuropa to jest cud miód i orzeszki. Po prostu to są ludzie, którzy chcą walczyć o dobro, o lepsze jutro, o nadzieję. Przyświeca tu wyższy cel, mianowicie poświęcenie się dla dobra innych. Żukowskie i innych debili z pseudolewicy pomijam, bo to są
  • Odpowiedz
Chamstwo Strajku Kobiet było wywołane odebraniem przez prawicowy rząd wolności kobiet.


@gandalf_rzulty: było wywołanie niczym innym jak zezwierzęceniem społeczeństwa. Temat aborcji też został dobrany nieprzypadkowo bazuje on na najprymitywniejszych ludzkich instynktach. Zaangażowanie nie wymagało ani wiedzy ani intelektu wystarczą genitalia, więc mobilizował nawet największe niziny społeczne i intelektualne. No i efekt był jaki był. Tak się robi właśnie politykę w ochlokracji manipulując prymitywną hołotą i odwracając uwagę od rzeczy istotnych i
  • Odpowiedz
Chamstwo Strajku Kobiet było wywołane odebraniem przez prawicowy rząd wolności kobiet.


@gandalf_rzulty: o i ten fragment doskonale pokazuje lewicową moralność, gdzie cel uświęca środki, można posunąć się do wielu okropnych rzeczy w imię wyższego celu, a mimo to oszukiwać samego siebie, że stoi się po tej dobrej stronie. Jeśli coś komuś ukradniesz bo w twoim mniemaniu ci się należało nie przestajesz być złodziejem. Tak samo jeśli zniżysz się do poziomu haseł
  • Odpowiedz
było wywołanie niczym innym jak zezwierzęceniem społeczeństwa. Temat aborcji też został dobrany nieprzypadkowo bazuje on na najprymitywniejszych ludzkich instynktach. Zaangażowanie nie wymagało ani wiedzy ani intelektu wystarczą genitalia, więc mobilizował nawet największe niziny społeczne i intelektualne. No i efekt był jaki był. Tak się robi właśnie politykę w ochlokracji manipulując prymitywną hołotą i odwracając uwagę od rzeczy istotnych i bardziej złożonych.


@OlFunkyBastard: co ty #!$%@? człowieku, to zamień się miejscem z
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: właśnie pięknie udowodniłeś, że sam jesteś jednym z tych prymitywów, a szczytem twoich możliwości jest powtarzanie propagandowych hasełek. Polityka jest dużo bardziej złożona niż się to wydaje takim prostym ludziom jak ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
właśnie pięknie udowodniłeś, że sam jesteś jednym z tych prymitywów, a szczytem twoich możliwości jest powtarzanie propagandowych hasełek. Polityka jest dużo bardziej złożona niż się to wydaje takim prostym ludziom jak ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OlFunkyBastard: J prymityw, a popatrz, nie zniżyłem się do Twojego poziomu argumentacji ad personam i inwektyw. Pozdrawia prosty człowiek :)
  • Odpowiedz
I nie, nie jestem symetrystą. Po prostu uważam, że ludzie powinni się wzajemnie szanować a nie wylewać na siebie wiadro pomyj, bo im się nie podobają poglądy drugiej strony.


@Sratatatatatata: Ale problem jest taki, że politycy PiS są po prostu tacy sami jak ich elektorat, czyli zwykłymi chamami ze wsi oderwanymi od pługa. I nie ma nic złego w byciu chamem z widłami, dziękuje im za to, że mogę od nich
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty:
Nie wiem czy to na pewno do mnie adresowana odpowiedź, jeżeli tak to napiszę jeszcze raz:

I nie, nie jestem symetrystą. Po prostu uważam, że ludzie powinni się wzajemnie szanować, a nie wylewać na siebie wiadro pomyj, bo im się nie podobają poglądy drugiej strony.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Skąd w ogóle się wzięło to "uśmiechnięta polska"? Nie wiem o co z tym chodzi, ale fakt faktem jak widzę komentarz, w którym ktoś po raz tysięczny powtarza coś typu "ważne że się uśmiechamy" to nie mam wątpliwości, że mam do czynienia z kimś upośledzonym.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: W moim przypadku już nie chodzi o cel użycia frazy. Tylko o to ile tego się już używa. W zasadzie wszędzie gdzie się da. Wchodzę na wykop "Uśmiechnięta Polska" Wchodzę na FB "Uśmiechnięta Polska", wchodzę na różne fora "Uśmiechnięta Polska", Wchodzę na YT "Uśmiechnięta Polska". I tak wszędzie (°° , gdziekolwiek nie wejdę to plaża Omaha, tylko że zamiast pocisków
  • Odpowiedz