Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja już nie wiem. Tyle facetów ma fajne zgrabne, albo normalnej postury dziewczyny, ni to chude, ni to grube, które modnie się ubierają. Np. Buty. Nike air force, conversy czy vansy to podstwa, a Ty zawsze trafiasz na takie, które chodzą w jakiś podróbach za 50zl z ccc czy z croppa, albo innym syfie. Dobre ubrania z lepszej sieciówki? Po co, lepiej plastikowe g---o z teemu czy sheina za 15zl zamówić. Z wagą to samo, same kaszaloty. Czuję się naprawdę jak śmieć. Sam dbasz o siebie, a za partnerkę musisz mieć dziewczynę z poważną nadwaga, bo znalezienie normalnej i ładnej dziewczynh na aplikacjach randkowych, szczególnie na odludziu w małym mieście graniczy z cudem. Jak nie grube, ale normalne, to atrakcyjne, ale głupie.

Zawsze nie mogłem przeboleć, że jestem samotny i nikogo nie mam, a teraz kiedy kogoś mam, dobija mnie to, że ta osoba, nie jest taka jak większość dziewczyn, które widuję. Co z tego, że z charakteru jest super? Co z tego, że mamy świetny vibe? Co z tego? że jest ogarnięta? Jak nie potrafi się ubierać i nie ma nornalnej sylwetki?

A najbardziej czego nie mogę przeboleć, to to, że startując w zawodach sylwetkowych, mam partnerkę podchodzącą pod otyłość,  a jakiś szczur czy inny Bartek z piwnym brzuchem i rączkami jak nastolatek, który na oczy nie widział siłowni i nie wie co to dieta, ma zgrabną dziewczynę, która często chodzi na siłkę.

Dlaczego inne dziewczyny potrafią jeść g---o, nie ćwiczyć i są szcupłe, a niektóre ci ważą po 100 kilo? Ja swoją mam problemy czasami podnieść, gdzie na siłce co chwila dźwigam po 100+kg.

Postawilem jej dietetyka, rozpisałem plan i co? I g---o, nie stosuje diety, na siłownię chodzi nieregularnie i robi na odwal ćwiczenia bez składu i ładu ignorując mój plan, zaproponowalem, że bedę jej gotował, to znowu nie, bo jej to nie smakuje. Czy sama gotuje? Oczywiście, że nie mimo, że ma więcej czasu ode mnie. Głodzi się, gdzie jej tłumaczę, że to nie jest zdrowe i jest bez sensu, ale ona wie lepiej. Pracuję po 10h dziennie (2 roboty) i mam czasu na wszystko razem z gotowaniem i treningiem. Ona robi niecałe 8 i ma problem, wiecznie zmęczona, wielce przepracowana

Co jakiś czas jej łagodnie powiem, aby zadbała o siebie, że ją wspieram i zawsze jest coś w stylu ,,dobra dobra"

Jedynym wyjściem byłaby emigracja do jakiegoś dużego miasta, ale w swoim już jestem ustawionym mam własne mieszkanie i świetną pracę. Jestem skazanay na samotność, albo życie z osobą, której wygląd mnie odpycha.

Teraz niech różowe tylko nie zapomną wysrać, abym zostawił to biedną dziewczynę i że to moja wina. Pewnie za mało się staram

Trzeba było wcześniej rozglądać się za kobietami, kiedy były okazje, a nie poświęciłem się nauce i hobby.

Boję się, że albo zostanie mi takie życie, albo samotność, czyli w obu przypadkach słabo.

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #zalesie #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ten tekst z butami trochę zalatuje jakbyś miał 13 lat. Ale w sumie wiadomo o co chodzi - są kobiety bez poczucia jakiegokolwiek smaku w ubiorze, co rzuca się w oczy na tyle tych, które ogarniają.

Co do partnerki to nigdy tego nie rozumiałem. Kiedyś kolega zapytał mnie:
- co sądzisz o wyglądzie X (jego dziewczyny)
- nic, jest spoko (skłamałem)
- ale ona ma k---a
  • Odpowiedz
Głodzi się, gdzie jej tłumaczę, że to nie jest zdrowe i jest bez sensu, ale ona wie lepiej.


@mirko_anonim: jak jej typ, którego kocha, wmawia, że jest za gruba i naskakuje, że nie umie trzymać diety to nic dziwnego, że się głodzi. Zaraz ją wpędzisz w jakieś ED, daj jej spokój. Jak się poznaliście, to wyglądała inaczej? Po co wchodziłeś w ten związek, skoro cię odpycha?
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale:

PS Conversy i vansy nie mają nic wspólnego z modnym ubieraniem się, chyba że 8 lat temu.


jesteś conajmniej millenialsem, mam rację? XD

przecież te buty są ponadczasowe, conversy mają teraz powrót w formie na platformie, a vansy to vansy - oldskule zawsze będą noszone przez młodych.
  • Odpowiedz
A najbardziej czego nie mogę przeboleć, to to, że startując w zawodach sylwetkowych, mam partnerkę podchodzącą pod otyłość,  a jakiś szczur czy inny Bartek z piwnym brzuchem i rączkami jak nastolatek, który na oczy nie widział siłowni i nie wie co to dieta, ma zgrabną dziewczynę, która często chodzi na siłkę.


@mirko_anonim: i nie wpadłeś na to, że może ten Bartek robi coś dobrze, a Ty jednak nie do końca?
  • Odpowiedz
  • 2
@mirko_anonim współczuję...

TEJ DZUEWCZYNIE że trafiła na takiego palanta jak ty

Jak cię nie pociąga to po c--j z nią jesteś? Żeby nie być samemu przegrywie?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale sam związałeś się z dziewczyną, która ci się nie podoba i masz do innych o to pretensje?

Jak dla mnie twój wpis świadczy o tym, że jesteś z charakteru odpychający dlatego zwracają na ciebie uwagę tylko grube baby albo jakieś głupie juleczki. Widocznie normalne kobiety z kilometra widzą kogoś, kto nie jest wart ich czasu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Po prostu jesteś toksyczny i tylko zdesperowane kobiety chcą być z tobą. To będzie dla ciebie szok, ale od ciała ważniejsze jest to co sobą reprezentujesz i jaki jesteś. Bierzesz sobie jakąś dziewczynę, jak jakiś psychol rozpisujesz jej diety, ćwiczenia i starasz się ją zmienić pod siebie. Słuchaj nie ma problemu z kobietami, ale ty masz problem ze sobą.

  • Odpowiedz
Ja już nie wiem. Tyle facetów ma fajne zgrabne, albo normalnej postury dziewczyny, ni to chude, ni to grube, które modnie się ubierają. Np. Buty. Nike air force, conversy czy vansy to podstwa, a Ty zawsze trafiasz na takie, które chodzą w jakiś podróbach za 50zl z ccc czy z croppa, albo innym syfie. Dobre ubrania z lepszej sieciówki? Po co, lepiej plastikowe g---o z teemu czy sheina za 15zl zamówić. Z
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: Nie jestem żadnym millenialsem XD To zwykłe trampki, które nie mają nic wspólnego z byciem modnym, chyba że w drodze do śmietnika lol. Ponadczasowy to może być styl old money, w którym dobrze wyglądają, zarówno faceci, jak i kobiety.
Teraz conversy i vansy są już passe, jordany to podstawa w sportowym stylu a nie jakieś conversy. Zatrzymałaś się w 2015 roku, jeszcze legginsy galaxy załóż xdddd
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale:
Gościu mówi o sportowym stylu a ty wyjeżdżasz z jakimś old money XD tiktokowe g---o tryhardowane przez jakieś Juleczki, co w rzeczywistości sprowadza się do tego że noszą non stop te same ciuchy, bo nie potrafią wystylizować nic innego niż totalny basic. Conversy i vansy bynajmniej nie są passe, Jordany owszem spoko ale tylko jedyneczki, a legginsy Galaxy były modne w 2009, jak nosiłaś w 2015 to współczuje (
  • Odpowiedz
Jak tak się wypowiadasz o niej, to naprawdę daj sobie spokój. Po co się trzymasz kogoś, kogo nie szanujesz. No i te buty...
  • Odpowiedz
Po prostu jesteś toksyczny i tylko zdesperowane kobiety chcą być z tobą. To będzie dla ciebie szok, ale od ciała ważniejsze jest to co sobą reprezentujesz i jaki jesteś.


@mirko_anonim: boze co za p*erdolenie. odrzucając wszystkie medyczne przypadłości, to twoja tusza jest odbiciem twojego charakteru. jak jesteś pod tym względem zaniedbana to jest to po prostu oznaka tego że pod względem charakteru też jesteś zaniedbana. tyle.
  • Odpowiedz
wiecznie zmęczona, wielce przepracowana


@mirko_anonim: Możliwe, że tu gdzieś jest problem. Jakieś badania by się może przydało zrobić? Niech sprawdzi czy wszystko w normie, bo ciągłe bycie przemęczonym nie jest normalne
  • Odpowiedz