Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja już nie wiem. Tyle facetów ma fajne zgrabne, albo normalnej postury dziewczyny, ni to chude, ni to grube, które modnie się ubierają. Np. Buty. Nike air force, conversy czy vansy to podstwa, a Ty zawsze trafiasz na takie, które chodzą w jakiś podróbach za 50zl z ccc czy z croppa, albo innym syfie. Dobre ubrania z lepszej sieciówki? Po co, lepiej plastikowe g---o z teemu czy sheina za 15zl zamówić. Z wagą to samo, same kaszaloty. Czuję się naprawdę jak śmieć. Sam dbasz o siebie, a za partnerkę musisz mieć dziewczynę z poważną nadwaga, bo znalezienie normalnej i ładnej dziewczynh na aplikacjach randkowych, szczególnie na odludziu w małym mieście graniczy z cudem. Jak nie grube, ale normalne, to atrakcyjne, ale głupie.

Zawsze nie mogłem przeboleć, że jestem samotny i nikogo nie mam, a teraz kiedy kogoś mam, dobija mnie to, że ta osoba, nie jest taka jak większość dziewczyn, które widuję. Co z tego, że z charakteru jest super? Co z tego, że mamy świetny vibe? Co z tego? że jest ogarnięta? Jak nie potrafi się ubierać i nie ma nornalnej sylwetki?

A najbardziej czego nie mogę przeboleć, to to, że startując w zawodach sylwetkowych, mam partnerkę podchodzącą pod otyłość,  a jakiś szczur czy inny Bartek z piwnym brzuchem i rączkami jak nastolatek, który na oczy nie widział siłowni i nie wie co to dieta, ma zgrabną dziewczynę, która często chodzi na siłkę.

Dlaczego inne dziewczyny potrafią jeść g---o, nie ćwiczyć i są szcupłe, a niektóre ci ważą po 100 kilo? Ja swoją mam problemy czasami podnieść, gdzie na siłce co chwila dźwigam po 100+kg.

Postawilem jej dietetyka, rozpisałem plan i co? I g---o, nie stosuje diety, na siłownię chodzi nieregularnie i robi na odwal ćwiczenia bez składu i ładu ignorując mój plan, zaproponowalem, że bedę jej gotował, to znowu nie, bo jej to nie smakuje. Czy sama gotuje? Oczywiście, że nie mimo, że ma więcej czasu ode mnie. Głodzi się, gdzie jej tłumaczę, że to nie jest zdrowe i jest bez sensu, ale ona wie lepiej. Pracuję po 10h dziennie (2 roboty) i mam czasu na wszystko razem z gotowaniem i treningiem. Ona robi niecałe 8 i ma problem, wiecznie zmęczona, wielce przepracowana

Co jakiś czas jej łagodnie powiem, aby zadbała o siebie, że ją wspieram i zawsze jest coś w stylu ,,dobra dobra"

Jedynym wyjściem byłaby emigracja do jakiegoś dużego miasta, ale w swoim już jestem ustawionym mam własne mieszkanie i świetną pracę. Jestem skazanay na samotność, albo życie z osobą, której wygląd mnie odpycha.

Teraz niech różowe tylko nie zapomną wysrać, abym zostawił to biedną dziewczynę i że to moja wina. Pewnie za mało się staram

Trzeba było wcześniej rozglądać się za kobietami, kiedy były okazje, a nie poświęciłem się nauce i hobby.

Boję się, że albo zostanie mi takie życie, albo samotność, czyli w obu przypadkach słabo.

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #zalesie #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Przecież to musi być bait. Normalne, że powinieneś był ją zostawić/nie wiązać się jak ci cokolwiek w niej nie pasuje tak, że sprawia ci to problem. Co do ubierania to raczej kwestia wyglądu, a nie ceny czy mody. Ja mam w------e w to co na siebie nałoży o ile w moim mniemaniu ładnie wygląda i pasuje to do okazji.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem jakimi wytycznymi kierowałes się przy doborze partnerki, ale skoro faktycznie nie chce się zmienić i nie jest dla Ciebie atrakcyjna, nie podoba Ci się to po cholerę w ogóle z nią jestes? To się dobrze nie skończy, bo zmienisz ja jak tylko jakaś bardziej atrakcyjna dziewczyna pojawi się na horyzoncie i się Tobą mocniej zainteresuje. A Twoja obecna dziewczyna może i nie jest atrakcyjna, ale nadal jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli nie łączy Cię z nią dziecko, kredyt itp to rzuć ja i tyle
Nie podoba się fizycznie więc będzie Cię to wiecznie męczyć. Ją też pewnie wkurza Twoje marudzenie
Nie macie wspólnych zainteresowań bo fajnie jest spędzać z kobieta razem czas.
A zmuszać się nie ma sensu, później będzie coraz trudniej a jak przyjdzie zobowiązanie to będziesz płacić i płakać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie masz rację. rynek jest obecnie zepsuty, a to powoduje ze kobiety coraz mniej się starają gdy w tym samym czasie konkurencja wsród facetów jest wyżyłowana.

Postawilem jej dietetyka, rozpisałem plan i co? I g---o, nie stosuje diety, na siłownię chodzi nieregularnie i robi na odwal ćwiczenia bez składu i ładu ignorując mój plan, zaproponowalem, że bedę jej gotował, to znowu nie, bo jej to nie smakuje.


napisałeś że
  • Odpowiedz