Wpis z mikrobloga

W końcu nie ma tak, że raz rano ciężko się dobudzić po 8 godzinach snu a czasem po 3 godzinach człowiek od razu się zrywa i ma wrazenie jakby mogl wszystko a dopiero w srodku dnia wychodzi czy sie naprawde wyspal czy nie

Jak spalo sie nawet i 8 godzin ale co chwile sie budzac to nie ma takiej regeneracji jak po długim mocnym śnie a rano się tego często nie pamięta
  • Odpowiedz
każdy tak może powiedzieć. "Ja piję małpkę dziennie i czuję się znakomicie"


@majk_emigrant: no super, tylko ja mam 40+ lat, #!$%@? tygodniowo pod 100km biegowo, plus pracuje raczej glowa jako projektant od 6 rano (wlasny wybor). Od niepamietam kiedy spie srednio tyle dobowo. Swego czasu bywalem jeszcze na silowni przed praca, a potem drugi trening wieczorem.
Nie waze 120kg, nie jestem zajechany jak kon po westernie, nie odpierdzielam 2h drzemek po
  • Odpowiedz
  • 1
Po takim śnie czuję się oprócz zwykłego wyspania jakoś "wyluzowany" xD. Monitorowanie snu to super sprawa w garminach. Jak mam powyżej 90 wynik i tak się czuje super. Tutaj na wynik złożyło się parę spraw może. Brak telefonu od 19, pracowity cały dzień, wczesna pora snu.
  • Odpowiedz
ze ludzie maja wysokie HR mimo cisniecia w tempie konwersacyjnym, doskonalej kondycji sportowej itd. I tez garmin im #!$%@? bo trening ponad sily, regeneracja 48h i lepiej, a wiekszosc treningow to baza/regeneracja.

@PurpleHaze: źle ustawione strefy, jak input jest zły to analiza jest do śmieci. Jak uprawiasz sport to strefy trzeba zmienić z maxHR na %LTHR. No i zrobić test LTHR

Nie dość że dużo ludzi ma default na maxHR strefy
  • Odpowiedz
haha no beka z opa myśmy to pod słomą spalyi i rano to się człowiek budził z kurami żadnego zegarka nie potrzybował a tera to panie


@Iandschaft: Zesrałeś się ostro, a dalej nie wytłumaczyłeś co śmieszny napis na zegarku dał OPowi xD
  • Odpowiedz
Nie bardzo lapie porownanie z maupka dziennie.


@PurpleHaze: to, że się dobrze czujesz mimo krótkiego snu nie jest potwierdzeniem tego, że ci to nie szkodzi. Jak ja wypiję małpkę to będę czuł się fatalnie, ale gość obalający ją codziennie pewnie się przyzwyczai i będzie mógł opowiadać że czuje się znakomicie i jemu to nie szkodzi. Taka to analogia.
Temat jest ciekawy, kiedyś się w tym zaczytywałem. Sprawdź badania naukowe (czy tam
  • Odpowiedz
no ale tak to jest jak garmin wszystko <5h uznaje ze zbrodnie przeciwko ludzkosci


@PurpleHaze: bo to jest zbrodnia, może nie przeciwko ludzkości, ale przeciwko sobie.

no super, tylko ja mam 40+ lat, #!$%@? tygodniowo pod 100km biegowo, plus pracuje raczej glowa jako projektant od 6 rano (wlasny wybor). Od niepamietam kiedy spie srednio tyle dobowo. Swego czasu bywalem jeszcze na silowni przed praca, a potem drugi trening wieczorem.

Nie waze
  • Odpowiedz