Wpis z mikrobloga

Chłop po przewąchaniu 200+ zapachów, w tym niszy, nie niszy, różnych pierdół... wącha sobie Boisika i myśli "k---a, jakie to jest zajebiste" i z dumą daje kilka psików na szyję i nadgarstek. Małe, proste rzeczy cieszą najbardziej () a u wykopków co dziś na skórze?

#perfumy
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lecoffe boisika mi poleciły wykopki jak dopiero co się zainteresowałem tagiem i do tej pory to moje ulubione perfumy, jak dojdzie do reformulacji to chyba się zabije

A dziś duc dr vervin
  • Odpowiedz
@lecoffe: Bvlgari Pour Homme EDP. Jestem uzależniony od picia herbaty i szukałem czegoś, co odda klimat tej liściastej ambrozji. Tak się złożyło, że na tagu była rozbiórka, zgarnąłem trochę ml i zapach ten jest dokładnie tym, czym był w moich wyobrażeniach. Świetny letniaczek.
  • Odpowiedz
@djtartini1 pachnie drzewie, trochę ostro i trochę syntetycznie ale nie odpychająco, u mnie to były jedne z pierwszych perfum, które przewąchiwałem i się negatywnie zaskoczyłem, zapach ok i parametry super, po prostu na mój niewytrenowany nos za dziwny był
  • Odpowiedz
  • 2
Na wyjścia mam Versace Eros...i to jest moja dobra rada jak jesteście na kupnie bo kobietki je bardzo lubią
  • Odpowiedz