Wpis z mikrobloga

@Kingside: i gość ma fajną partnerkę, rucha sobie, nie jest samotny, a wy przegrywy przeżywacie innych życie, ludzi, którzy nawet nie wiedzą, że istniejecie xD

A potem płacz na tagach czy na anonimach, że dużo zarabiacie ale its over bo jesteście brzydcy, a alski to cooooorwy

Beka z was przegrywixy
  • Odpowiedz
@Kingside: Normalnie wyglądający gość i taka locha mu pozostaje? Chyba że to jakiś fetyszysta, ale jeśli ta pierwsza opcja to game over man, game over ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cytując klasyka:
Sig_mar - @Kingside: Normalnie wyglądający gość i taka locha mu pozostaje? Chyba że t...

źródło: yhhex

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sig_mar z takimi fetyszystami to daj spokój. Lata temu, do mojej matki do pracy przyszła laska w moim wieku - wówczas 25 lat. Normalna budowa, nie była jakaś mega chuda ale gruba też nie. I zaczęła się spotykać z facetem, co lubił takie grubaski. Upasl ja ponad 40 kg w rok czasu. Typiara w robocie przez 8h podobno krowki jadła.
  • Odpowiedz
@Sig_mar obstawiam że ma mniej niż 180,do tego pewnie conajwyzej przeciętna aparycja a to już wystarczy żeby na rynku matrymonialnym w 2k24 być właśnie chłopskim odpowiednikiem takiej grubej laski
  • Odpowiedz
@Brightsider: A to ja o tym wiem. Czemu? Cóż, dlatego...

ma mniej niż 180,do tego pewnie conajwyzej przeciętna aparycja


No ale jakąś godność trzeba mieć do #!$%@? wafla...
  • Odpowiedz