Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieje jakieś wyjście z #gymcel stwa?

28 lvl, miałem tylko jeden związek w liceum, od kilku lat cisnę tą siłownie, biegam, pływam, nawet zacząłem brać teścia ostatnio. Pilnuje i dbam o dietę. Mimo wszystko dalej zerowe powodzenie u kobiet i pogarda, już nie wiem co mam robić. Koledzy zazdroszczą formy a ostatnio np: zagadałem do dziewczyny na siłowni to mi powiedziała, żebym spadał bo ona próbuje ćwiczyć i jej tylko czas marnuje. A jacyś obcy faceci podchodzą do mnie i się pytają jakim planem ćwicze, że tak wyglądam i gratulują formy.

Poza tym pracuje w IT, mam własne małe mieszkanie (kredyt), samochód no ale w dużym mieście na nikim to nie robi wrażenia bo tu każdy tak ma... A wręcz mam wrażenie że ludzie robią jeszcze więcej bo poza sylwetką, samochodem, mieszkaniem to jeszcze robią multum dynamicznych rzeczy i ciągle gdzieś podróżują i robią fotki w drogich hotelach 5*. Ja w sumie źle nie zarabiam ale powoli żałuje tego stylu życia bo pomimo zarobków ok 15k na rękę to praktycznie wszystko co miesiąc wydaje by żyć na pokaz a i tak nic z tego nie wychodzi. A zawsze jak podróżuje to raczej szukam tanich opcji żeby nie zbankrutować. Wydaje mi się, że problemem może być mój bardzo niski wzrost bo mam tylko 172cm.

Masakra jest, tak się zastanawiam bo wyprowadziłem się z małego miasta to dużego właśnie po to by kogoś poznać, ale widzę że jest odwrotnie xD Mieszkałem w małym mieście i mimo tego że tam tylko w zasadzie pracowałem i po pracy nic nie robiłem z sobą to miałem mniejszą ilości par ale większe powodzenie na tinderze, kobiety były do mnie lepiej nastawione. A tutaj w dużym mieście to że się czegoś dorobiłem (wiadomo nie jestem nie jest to nie wiadomo co no ale jednak przed 30-stką mam już tą stabilność życiową myślałem że to kogoś przyciągnie).

W zasadzie to nie wiem co mam dalej robić - zarabiać więcej nie będę bo i tak zarabiam więcej niż przeciętna osoba na moim stanowisku, sylwetkę mam cały czas dobrą i dociętą, regularnie podróżuje, wrzucam ciekawe foty na instagram, próbuje na tych tinderach i nic. Zagadywałem na siłowni ale przestałem bo raz że większość dziewczyn zajęta a dwa że są bardzo negatywnie nastawione na jakiekolwiek zaczepki i tylko sobie tym niszcze humor i samoocene. No i problemem jest też to że nie mam tu znajomych bo przyjechałem tu sam i nie znam nikogo a wiadomo jak to jest w dużych miastach - ludzie mają swoje paczki i są zamknięte na nowe osoby, przyjezdnych. Jedynie osoby z biura ale tam wszyscy są 30+ dzieciaci, żonaci, zero jakiejś integracji i wychodzenia na piwo, wszyscy tam tylko gadają o sztucznej inteligencji i sytuacji w branży, trochę sztywne towarzystwo

Wracać do małego miasta by spróbować tam znaleźć różową i stworzyć szczęśliwy związek?

#incel #gymcel #zwiazki #tinder #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Wracać do małego miasta by spróbować tam znaleźć różową i stworzyć szczęśliwy związek?

  • Tak - tylko w małym mieście masz szanse 37.4% (70)
  • Nie - w dużym mieście masz większe szanse 62.6% (117)

Oddanych głosów: 187

  • 33
  • Odpowiedz
@n3ssunostaguardando

@mirko_anonim:


>Mimo wszystko dalej zerowe powodzenie u kobiet i pogarda

A dlaczego niby miałbyś mieć powodzenie? Kobiety nie są gejami. Tylko gejom imponujesz tą siłownią. Jeśli nie jesteś naturalnie przystojny (nie mylić z macho małpą), to jest over dla ciebie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): ziomuś, osiągnąłeś absolutny top, jesteś w top 2% Polaków, olej hejterów z tego wątku i te laski które cię nie chcą. Próboj może na badoo

PS smieszy mnie ten gościu, który pisze,że własne mieszkanie i auto i zarobki 15k netto to nic takiego


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@n3ssunostaguardando mów za siebie. Moja obecna różowa od pierwszej randki nie może odkleić się od moich łap i uwielbia je przytulać i zatapiać w nich swoją twarz. Sądzę, że nie ma reguły i tyle ile lasek nie zwraca na to uwagi, tyle samo jednak uznaje to za plus.

Co do OP-a nie łam się, wiem co czujesz, sam mam 168cm, ale daję radę. Myślę, że wszystko się ułoży, ale musisz się
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): > nawet zacząłem brać teścia

Jako baba mówię: REEEEED FLAG!

Siłownie mają świetne działy marketingu, że tak wyprały ludziom mózgi jak to bycie gorylem jest niby atrakcyjne.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Się zesrał sterydziarz xD Idź się tam masturbować na siłowni razem z innymi męskimi samczymi gejami. Mężczyźni od prehistorii tylko coraz bardziej niewieścieją, taka jest rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem czy cię to pocieszy ale mam podobne osiągniecia, mieszkanie bez kredytu, ponad 190cm i mieszkam w małym mieście gdzie 95% znajomych zarabia poniżej 6k brutto. Też mam zerowe powodzenie u lasek, to kwestia podejścia :)
  • Odpowiedz
<9 osób do średniej a mamy kilkaset tysięcy ludzi na JDG typu właśnie programista co wystawia co miesiąc fakture 20-30k. Do tego wiesz jakie mają ceny różne miniciurzystki, barberzy, studia tatuaużu? Oni tam wszyscy mają 20-30k minimum

@nad__czlowiek: Ty piszesz o właścicielach tych mikro firm. Zatrudnionych w mikro firmach jest kilka mln osób. A wiesz ile zarabiają tam pracownicy? To są gówniane pieniądze. Żeby barber na etacie zarobił przyzwoitą kwotę
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że problemem może być mój bardzo niski wzrost bo mam tylko 172cm.


@mirko_anonim: it's over ja mam 175 i jest ciężko różowe często prawie wyższe ode mnie
t
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rozśmieszyło mnie to dorobienie czyli małe mieszkanie na kredyt i samochód :D

No rzeczywiście bogactwo


@Maxior99: wziąwszy pod uwagę to, że pewnie ponad połowa wykopków nie ma nawet tego, to jest to bogactwo.
  • Odpowiedz
@Maxior99: nawet nie zamierzam. Obecnie jestem w związku, moja kobieta ma dom pod Warszawą, ja tylko skromne 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie, ona ma auto za blisko 200 tys., ja mam za niecałe 40 tys. Nigdy nie było moim celem imponowanie rzeczami materialnymi.
Odniosłem się tylko do Twojej wypowiedzi, jakoby to nie było żadne bogactwo. Otóż jest. Nawet ktoś dziś podawał info, że 80% młodych ludzi mieszka dalej z rodzicami.
  • Odpowiedz