Wpis z mikrobloga

Nikt normalny nie powinien mieć już żadnych watpliwości, z jaka banda cynicznych złodziei mieliśmy do czynienia przez ostatnie 8 lat (no może poza konfederatami, ale ich tłumaczy gwóźdź w mózgu)

Gdyby Tusk kradł choć w 1/10 tak jak pisowcy, to Kaczor z ekipa mając władzę totalną, nie mieliby żadnej litości i wpakowali całą KO do pudła na lata.
#sejm #bekazpisu #polityka
wortor - Nikt normalny nie powinien mieć już żadnych watpliwości, z jaka banda cynicz...

źródło: IMG_3857

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
w konfederacji dalej kręcą ten spin że nikt nie będzie siedział?


@bylem_zielonko: jeżeli będzie to wpłacam 100zł na dowolnie wybraną przez ciebie fundację lub organizację charytatywną lub społeczną

możesz zapisać sobie mój komentarz i zawołać mnie gdy tak się stanie

mowa o karach bezwględnego pozbawienia wolności w wyniku wyroków które zapadną w wyniku śledztw już prowadzonych lub przeprowadzanych przez obecną partię rządzącą w obecnej kadencji 2024
  • Odpowiedz
@wortor:
Ilu potrzeba skazanych pisowców, aby zdelegalizować PiS? Pytam poważnie, przecież ta partia wypełnia wszystkie znamiona zorganizowanej grupy przestępczej.
  • Odpowiedz
jeżeli będzie to wpłacam 100zł na dowolnie wybraną przez ciebie fundację lub organizację charytatywną lub społeczną


możesz zapisać sobie mój komentarz i zawołać mnie gdy tak się stanie


mowa o karach bezwględnego pozbawienia wolności w wyniku wyroków które zapadną w wyniku śledztw już prowadzonych lub przeprowadzanych przez obecną partię rządzącą w obecnej kadencji 2024


@Brzydka_Prawda: spoko, zapisałem komentarz - będę wołał
  • Odpowiedz