Wpis z mikrobloga

Powinno być tak:

1. Jeżeli rodzice wywołali u dziecka traumy, to powinni mieć prawny obowiązek wypłacać ci odszkodowanie do końca życia.

2. Jeżeli cie wyrzucili z domu, lub stwarzali takie warunki w domu, że wymusili na tobie pośrednio wyprowadzkę, to powinni ci kupić nowe mieszkanie na własność, ewentualnie opłacać comiesięczny wynajem kawalerki. Kawalerki a nie pokoju, bo przez traumy nabawiłeś się takiego #!$%@?, że nie potrafisz dzielić mieszkania z obcymi ludźmi.

Wtedy te #!$%@? może by się zastanowiły dwa razy przed robieniem dzieci.

Sprawiedliwość nie istnieje. Patologia może robić dzieci, potem wyrządzać tym dzieciom krzywdę i nigdy za życia nie poniosą za to konsekwencji.

Rodzice w tym kraju nie muszą ponosić żadnej odpowiedzialności. I mówię tu ogólnie, nie tylko w kontekście tych dwóch powyższych punktów.

#antynatalizm #takaprawda #patologia #rodzice
  • 23
  • Odpowiedz
@telegazeciarz: oczywiście rodzice wszelkiej maści neetów i innych przegrywów powinni ponieść konsekwencje własnych błędów wychowawczych i wziąć odpowiedzialność za wprowadzenie do społeczeństwa niepełnowartościowych jednostek, stanowiących jedynie obciążenie. Powinni ich utrzymywać do końca życia, tu pełna zgoda.

Natomiast nie widzę powodu, aby mieszać w to normalnych ludzi, zgodnie z tym co postuluje tu czasem pewien tagowy świr.
  • Odpowiedz
oczywiście rodzice wszelkiej maści neetów i innych przegrywów powinni ponieść konsekwencje własnych błędów wychowawczych i wziąć odpowiedzialność za wprowadzenie do społeczeństwa niepełnowartościowych jednostek, stanowiących jedynie obciążenie. Powinni ich utrzymywać do końca życia, tu pełna zgoda.


Natomiast nie widzę powodu, aby mieszać w to normalnych ludzi, zgodnie z tym co postuluje tu czasem pewien tagowy świr.


@Chad_chory_na_stulejke: żaden świr, raczej: "znamienity użytkownik tagu #antynatalizm "

Normalni ludzie, to ci którzy się nie
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec

Normalni ludzie, to ci którzy się nie rozmnażają, normalny człowiek nie chce cierpienia dla swojego dziecka co powoduje u niego rozwinięcie myślenia w tym temacie i wycofanie z prokreacji


Rozumiem, że tacy ludzie jak Abraham Lincoln, Maria Curie, Mahatma Ghandi czy Nelson Mandela nie są normalnymi ludźmi bo nie zdali wykopkowego antynatalistycznego testu na bycie normalnym bo mieli dzieci. W ogóle Mandela miał 13 także tworząc tyle niepotrzebnego cierpienia to bym
  • Odpowiedz
Bardzo słusznie robisz! Ja też merytorycznie nie odpisuję na wpisy sugerujące że jak ktoś zakłada rodzine to jest nienormalny zaliczając do grona "nienormalnych" parę miliardów ludzi na swiecie


@garrincha94: No i brawo, da się zarzut wymienić? i to w jednym zdaniu, jestem pod wrażeniem

Normalni ludzie zachowują się w sposób logiczny, nie chcą złego życia dla swojego dziecka, działają prewencyjnie i z rozymsłem, takim działaniem jest tylko i wyłącznie antynatalizm, natalliści
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec Ale ja nie chcę Ci nic zarzucać tylko pokazac konsekwencje Twoich poglądów. Uważanie najwiekszych ludzi w historii tego świata za nienormalnych wg mnie samo przez się wskazuje ze gdzieś Twoja argumentacja jest wadliwa. Nie za bardzo chcę wchodzić w Twój tok myślenia tylko pokazać, że zaprowadził Cie on do wniosków a) pod którymi nikt się właściwie nie podpisze b) brzmią po prostu śmiesznie ("Ktoś ma dzieci więc nie jest normalny" -
  • Odpowiedz
b) brzmią po prostu śmiesznie ("Ktoś ma dzieci więc nie jest normalny" - no jeżeli do takich wniosków zaprowadziła Cię Twoja argumentacja to najdelikatniej mówiac nie brzmi on zbyt poważnie).


@garrincha94: Przecież właśnie ci przed chwilą rozpisałem szeroką argumentację dlaczego jest jak jest a ty to odrzucasz

Średnio obchodzi mnie większość, tutaj zależy mi na osobach empatycznych i zdolnych do podjęcia próby zmiana tego świata na lepsze, oczywiście są stany pośrednie,
  • Odpowiedz
@smiertelnik: No pokaż mi człowieka, który powie że ten co chce złego życia dla swojego dziecka jest normalny

Trochę definicja wam po prostu ucieka i sami się nie możecie z sobą dogadać, ale chodziło mi normalny = empatyczny, człowiek, który dba o drugiego człowieka zanim ten się narodzi (czyli prewencyjnie się nie rozmnaża)
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec:

Trochę definicja wam po prostu ucieka i sami się nie możecie z sobą dogadać

Normalny to najczęściej spotykany, np. człowiek nie sprzeciwiający się prokreacji przez istoty czujące.

ale chodziło mi normalny = empatyczny, człowiek, który dba o drugiego człowieka zanim ten się narodzi (czyli prewencyjnie się nie rozmnaża)


No i taki mniej więcej powinien być normalny człowiek, tymczasem jest niestety na odwrót.
  • Odpowiedz