Wpis z mikrobloga

Powinno być tak:

1. Jeżeli rodzice wywołali u dziecka traumy, to powinni mieć prawny obowiązek wypłacać ci odszkodowanie do końca życia.

2. Jeżeli cie wyrzucili z domu, lub stwarzali takie warunki w domu, że wymusili na tobie pośrednio wyprowadzkę, to powinni ci kupić nowe mieszkanie na własność, ewentualnie opłacać comiesięczny wynajem kawalerki. Kawalerki a nie pokoju, bo przez traumy nabawiłeś się takiego #!$%@?, że nie potrafisz dzielić mieszkania z obcymi ludźmi.

Wtedy te #!$%@? może by się zastanowiły dwa razy przed robieniem dzieci.

Sprawiedliwość nie istnieje. Patologia może robić dzieci, potem wyrządzać tym dzieciom krzywdę i nigdy za życia nie poniosą za to konsekwencji.

Rodzice w tym kraju nie muszą ponosić żadnej odpowiedzialności. I mówię tu ogólnie, nie tylko w kontekście tych dwóch powyższych punktów.

#antynatalizm #takaprawda #patologia #rodzice
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@kopawdupeswiniom: Wyjaśnienie: Bo zdjęli mi perma z poprzedniego konta na polecenie pani administrator Ani, podczas kiedy byliśmy z tatą w Poznaniu w siedzibie wykop ponad 2 lata temu. Prawie 3. Pani Ania zostawiła moje konto a ponadto poinformowała, że uprzedzi moderatorów, żeby mnie nie blokowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smokk: Wyjaśnienie elementarne: Bo zdjęli mi perma z poprzedniego konta na polecenie pani administrator Ani, podczas kiedy byliśmy z tatą w Poznaniu w siedzibie wykop ponad 2 lata temu. Prawie 3. Pani A. zostawiła moje konto a ponadto poinformowała, że uprzedzi moderatorów, ażeby mnie nie blokowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz