Wpis z mikrobloga

@Linnior88: A ja nie mogę znaleźć kobiety która by chciała rodzić dzieci ¯\(ツ)/¯
3,5 roku w związku byłem gdzie na początku się dogadaliśmy że rodzina i dzieci tylko poprosiła żebym poczekał aż skończy studia i trochę popracuje. Skończyło się tak że powiedziała że nie chce dzieci nigdy
  • Odpowiedz
  • 4
@Nie3

@Linnior88: A ja nie mogę znaleźć kobiety która by chciała rodzić dzieci ¯\(ツ)/¯

3,5 roku w związku byłem gdzie na początku się dogadaliśmy że rodzina i dzieci tylko poprosiła żebym poczekał aż skończy studia i trochę popracuje. Skończyło się tak że powiedziała że nie chce dzieci nigdy

No to cię oszukala przykro to słyszeć , powinna nie mydlić komuś oczu
  • Odpowiedz
  • 2
@GhostofChristmasPast

@Linnior88: w sensie ze przydupasa ktory będzie utrzymywać ten caly cyrk a potem dostanie kopa w dupe?

A dlaczego miałby dostać kopa w dupę ? Ja jestem akurat bardzo stała w uczuciach , mi by się pewnie nawet nie chciało faceta zmieniać nawet jakby był taki średni nie idealny
  • Odpowiedz
  • 2
@CebulowyKrul

@Linnior88: konserwy szukasz? Za duzo zębów masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Poszukaj na trybunach w czasie meczów #!$%@? tam to bardzo konserwatywne prawilne chłopaki (σ ͜ʖσ)

Chodzi mi o kogoś kto docenia wartości rodzinne a nie bije
  • Odpowiedz
  • 1
@rwrcrw

@Linnior88: ja mam wrażenie że kobiety też chcą związku tylko by być z kimś a nie by coś budować. Takie czasy...

Ja bym chętnie mogła z kimś coś budować i pomagać na tyle na ile mogę
  • Odpowiedz
  • 1
@OrionTheWarrior

@Linnior88 A gdzie znaleźć żonę konserwę? Taką, która chciałaby się na poważnie związać, opiekować dziećmi i która ma w głowie coś więcej niż paznokcie i Instagram? Mi jest ciężko ()

To ja to ja ()
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678

@Linnior88: z dziećmi może być problem. reszta nie ma żadnego.


Ja np nie bedę miał dzieci i nie chce ich mieć. Zanim zaufałbym jakieś kobiecie na tyle aby spróbować zrobić sobie z nią dziecko, to musielibyśmy być ze sobą z 10 lat. I wcześniej korzystać z życia i sie nacieszyć sobą wybawić, realizować marzenia, pasje, rozwijać się i jak to wszystko odhaczone można myśleć o dzieciach.

O ile ma się 19-20 lat wchodząc w związek i wszystko pójdzie zgodnie z planem, to akurat
  • Odpowiedz