Wpis z mikrobloga

@Linnior88 Może być trudno o bycie żoną. Małżeństwo to bardzo niekorzystna umowa finansowa dla mężczyzny i coraz więcej rozsądnych ludzi zdaje sobie z tego sprawę oraz unika jak ognia, bo można się kochać równie dobrze albo i mocniej bez papierka.

Dzieci zaś to koszt i obciążenie, więc mając tyle rozrywek do wyboru oraz krótką młodość coraz więcej ludzi dzieci mieć nie chce lub zaczyna o nich myśleć grubo po trzydziestce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Może być trudno o bycie żoną. Małżeństwo to bardzo niekorzystna umowa finansowa dla mężczyzny i coraz więcej rozsądnych ludzi zdaje sobie z tego sprawę oraz unika jak ognia, bo można się kochać równie dobrze albo i mocniej bez papierka.


Dzieci zaś to koszt i obciążenie, więc mając tyle rozrywek do wyboru oraz krótką młodość coraz więcej ludzi dzieci mieć nie chce lub zaczyna o nich myśleć grubo po trzydziestce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Gdzie można znaleźć konserwatywnego mężczyznę który chciałby mieć żonę i dzieci ? Teraz mam wrażenie że każdy szuka luznych relacji i zabawy


@Linnior88: Nikt światopoglądu nie ma wypisanego na twarzy... Mogę Ci powiedzieć, że w pracy, na uczelni, na spotkaniach organizowanych przez taki, dajmy na to, Klub Jagielloński, ale ostatecznie dopóki nie zapytasz konkretnego człowieka, to się nie dowiesz jakie ma plany na życie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Linnior88 Potwierdziłem twoje spostrzeżenia o braku chęci na formalizacje związków.

Jak chcesz męża do znajdziesz go najszybciej w kółkach oazowych, ale tam nawet go nie przetestujesz, bo pewnie będzie prawiczkiem do ślubu przez swoją durną religię ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Hi_Lo_Hi

>Gdzie można znaleźć konserwatywnego mężczyznę który chciałby mieć żonę i dzieci ? Teraz mam wrażenie że każdy szuka luznych relacji i zabawy


@Linnior88: Nikt światopoglądu nie ma wypisanego na twarzy... Mogę Ci powiedzieć, że w pracy, na uczelni, na spotkaniach organizowanych przez taki, dajmy na to, Klub Jagielloński, ale ostatecznie dopóki nie zapytasz konkretnego człowieka, to się nie dowiesz jakie ma plany na życie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Potwierdziłem twoje spostrzeżenia o braku chęci na formalizacje związków.


Jak chcesz męża do znajdziesz go najszybciej w kółkach oazowych, ale tam nawet go nie przetestujesz, bo pewnie będzie prawiczkiem do ślubu przez swoją durną religię ¯\(ツ)/¯

Czemu durna religie , jestem agnostyczka ale nie wadzą mi ludzie wierzący :3
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Potwierdziłem twoje spostrzeżenia o braku chęci na formalizacje związków.


Jak chcesz męża do znajdziesz go najszybciej w kółkach oazowych, ale tam nawet go nie przetestujesz, bo pewnie będzie prawiczkiem do ślubu przez swoją durną religię ¯\(ツ)/¯

U mnie problemem jest to że właśnie jestem straszna konserwa i zawsze dążyłam w życiu żeby mieć męża dziecko dom i zwierzątka domowe a jakoś tak mi nic z tego nie wyszlo , za
  • Odpowiedz
@Linnior88 Durną, bo przydałoby się jednak pomieszkać razem i trochę pobzykać z "piekielną" antykoncepcją zakazaną przez jp2, żeby sprawdzić czy jesteście dopasowani zarówno mentalnie jak i fizycznie.

Serio byś wyszła za kogoś kto okaże się krótkodystansowcem albo ma mały sprzęt (lub za duży dla ciebie) i nie pozwalał tobie na wspólne zabawy wcześniej by "zachować czystość"?

Poza tym ja osobiście nie mógłbym być z kimś kto szczerze i bez szydery mowi, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Durną, bo przydałoby się jednak pomieszkać razem i trochę pobzykać z "piekielną" antykoncepcją zakazaną przez jp2, żeby sprawdzić czy jesteście dopasowani zarówno mentalnie jak i fizycznie.


Serio byś wyszła za kogoś kto okaże się krótkodystansowcem albo ma mały sprzęt (lub za duży dla ciebie) i nie pozwalał tobie na wspólne zabawy wcześniej by "zachować czystość"?


Poza tym ja osobiście nie mógłbym być z kimś kto szczerze i bez szydery mowi,
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Durną, bo przydałoby się jednak pomieszkać razem i trochę pobzykać z "piekielną" antykoncepcją zakazaną przez jp2, żeby sprawdzić czy jesteście dopasowani zarówno mentalnie jak i fizycznie.


Serio byś wyszła za kogoś kto okaże się krótkodystansowcem albo ma mały sprzęt (lub za duży dla ciebie) i nie pozwalał tobie na wspólne zabawy wcześniej by "zachować czystość"?


Poza tym ja osobiście nie mógłbym być z kimś kto szczerze i bez szydery mowi,
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nawet na tym pełnym syfu tinderze znajdziesz takich gości. Lub w innych apkach. W profilu ludzie czasem ustawiają na co się nastawiają (Stały zwiazek, cos przelotnego, jeszcze nie wiem). Jest to już jakis podstawowy filtr żeby odsiać tych, którzy wolą inny typ relacji. Oczywiście Ci niby "porządni" też mogą kłamać, ale to wszędzie na takich można trafić. Sam tak szukałem na tinderze jako facet, i zwykle akurat to sie pokrywało
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok

@Linnior88: Ale chodzi mi że wszędzie w Polsce nie w Niemczech

Polacy też już nie są konserwatywni , wola sobie żyć latami bez zobowiązań z baba obiecywać jej różne rzeczy a na koniec zostawić ją w takim wieku że już nie będzie mogła mieć dziecka ani perspektyw na żaden normalny związek
  • Odpowiedz