Wpis z mikrobloga

Ogólnie to ja już pracuje mam 27 lat i ciężko mi spotkać kogoś w tym wieku , jeszcze specyfikacja zawodu taka że same kobiety...


@Linnior88: 27 lat... Jakbyś miałą 57, to takie narzekanie wziąłbym pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapisz się na kurs tańca, albo językowy - zwłaszcza z języka specjalistycznego (choć w tych zazwyczaj uczestniczy też więcej kobiet, ale nie należy się zniechęcać). Poszukaj
  • Odpowiedz
  • 0
@Uluari

@Linnior88: Nawet na tym pełnym syfu tinderze znajdziesz takich gości. Lub w innych apkach. W profilu ludzie czasem ustawiają na co się nastawiają (Stały zwiazek, cos przelotnego, jeszcze nie wiem). Jest to już jakis podstawowy filtr żeby odsiać tych, którzy wolą inny typ relacji. Oczywiście Ci niby "porządni" też mogą kłamać, ale to wszędzie na takich można trafić. Sam tak szukałem na tinderze jako facet, i zwykle akurat
  • Odpowiedz
@Linnior88 Ja o niebie ty o chlebie...
Właśnie pokazałaś, że przeszkadzają ci ludzie wierzący, bo jesteś normalna i chciałbyś korzystać z uciech życia, a nie w ciemno dostosowywać się do zasad katoajatollahów, dla których seks możliwy jest wyłącznie po ślubie i tylko bez gumy.
Także kółka religijne też z twoich kręgów zainteresowania odpadają. No chyba, że interesują cię religijni hipokryci co wierzą i praktykują tylko to co jest im wygodne. Według mnie to jednak wciąż słabi kandydaci na męża i ojca.
Tinder, badoo odpadaja, bo tam same odpady już. Coraz więcej ludzi się poznaje na Instagramie, ale to również jaskinia próżności i życia na pokaz.
Zostaje ci jakaś sympatia.pl, stworzeni dla siebie czy inne mniej nastawione na seks portale. Dodatkowo znajomi znajomych, ale dobrych kandydatów to się już wyrywało na studiach i zaklepywało by po nich ewentualnie panować jakieś śluby.
  • Odpowiedz
  • 5
@Linnior88

@zwyklyczlek

>@Linnior88: jak jestes ładna to wszędzie

Ladnosc nie ma nic do powiedzenia u wartościowych mężczyzn , ja niby z opinii innych jestem bardzo ładna i co ? Mnie też zdradzali jeden nawet uderzył

Wiele ślicznych kobiet jest w związkach z totalnymi mentami społecznymi
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan

@Linnior88 Ja o niebie ty o chlebie...

Właśnie pokazałaś, że przeszkadzają ci ludzie wierzący, bo jesteś normalna i chciałbyś korzystać z uciech życia, a nie w ciemno dostosowywać się do zasad katoajatollahów, dla których seks możliwy jest wyłącznie po ślubie i tylko bez gumy.

Także kółka religijne też z twoich kręgów zainteresowania odpadają. No chyba, że interesują cię religijni hipokryci co wierzą i praktykują tylko to co jest im wygodne. Według mnie to jednak wciąż słabi kandydaci na męża i ojca.

Tinder, badoo odpadaja, bo tam same odpady już. Coraz więcej ludzi się poznaje na Instagramie, ale to również jaskinia próżności i życia
  • Odpowiedz
@Linnior88: bycie #!$%@? to nie domena facetów, tylko #!$%@? ludzi.
Wsród kobiet, też znajdziesz takie, które w danym momencie bedą spotykały sie z paroma facetami, a na koniec zghostuja bo nie okazało sie być najlepsza opcją. 3 miesiące temu pisałem z taką która mnie zlewała przed spotkaniem do którego nie doszło bo przestała sie odzywać, później znów się odzywała mówiąc jakim to nie jestem zajebistym typem, dzien później przestała. Miesiąć
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan Zawsze smutam jak czytam, że ludziom dzieciństwo minęło na świadomości, że dziecko to koszty i obciążenie, jak musi się czuć dziecko które jest świadome tego, że byle jakie rozrywki są lepsze od niego, masakra.
Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz i nie poddajesz się
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Ladnosc nie ma nic do powiedzenia u wartościowych mężczyzn , ja niby z opinii innych jestem bardzo ładna i co ? Mnie też zdradzali jeden nawet uderzył


owszem ma, ładnej kobiecie dużo łatwiej o znalezienie kogoś z kim będzie jej dobrze, bo ma duży wybór, uogólniam, a to że jakaś wybrały sobie #!$%@? to widziały gały co brały
  • Odpowiedz
@Linnior88: z dziećmi może być problem. reszta nie ma żadnego.

Ja np nie bedę miał dzieci i nie chce ich mieć. Zanim zaufałbym jakieś kobiecie na tyle aby spróbować zrobić sobie z nią dziecko, to musielibyśmy być ze sobą z 10 lat. I wcześniej korzystać z życia i sie nacieszyć sobą wybawić, realizować marzenia, pasje, rozwijać się i jak to wszystko odhaczone można myśleć o dzieciach.
O ile ma się 19-20 lat wchodząc w związek i wszystko pójdzie zgodnie z planem, to akurat na 30tkę dzieci.
Gorzej kiedy ma się 30 kilka lat a ten związek na całe życie jeszcze się nie
  • Odpowiedz