Wpis z mikrobloga

@Lowca90: ale ładnie przy ścianie wykończone. U moich teściów jest drewniana podłoga (wiele lat temu kładziona) to listwy maskują nierówności przy ścianach - nawet po centymetrze różnicy między klepkami.
  • Odpowiedz
około 600 zł za metr kwadratowy


@Lowca90: O chju złoty.
Piękna jest ale ta cena ()

Lity dąb, fajny frezik. Ale potem przyszedł ten mały gnojek i po czasie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zabi96 dlatego dużo więcej kładę deski warstwowej, która jest tańsza. Nie handluje najtańszym towarem i staram się żeby deska która sprzedaje miała chociaż te 4 mm obłogu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Czarny_Klakier mogłem źle napisać. Co dwa tygodnie używać tego środka do mycia. Do zwykłego wystarczy woda z płynem do mycia naczyń. I zawsze odradzam stosowanie środków typu pronto i sidoluxy
  • Odpowiedz
Ja płaciłem 450 za mb z montażem. Klasa taka środkowa (nie premium bez sęków, ale też nie ta najbardziej sekowa). Producent Walczak. Jodełka francuska jest moim zdaniem jeszcze ładniejsza, ale droższa (zarówno w materiale jak i robociźnie.
  • Odpowiedz
@Lowca90: jak ja kupowałem w salonie gdzie mieli różnych producentów to o dziwo lite mieli tańsze i takie wziąłem. Do podłogówki takie się nie nadają? Jeszcze jedno pytanie, do takiego parkietu podłoga musi być idealnie równa? Jak mam równa ale jest spadek na jedną stronę to chyba przejdzie?
  • Odpowiedz
dopeiro co u znajomego przy remoncie rwalismy taka 30 letnia podłogę bo mu się nie podobała :D każdy ma swój gust i tyle


@maryjuszpitagoras: mi też sie podoba i też zakryłem taką 30 letnią podłogę - bo może jodełka klasyczna, ale pofalowana jak sadło grażki po 60. I z podobnymi rozstępami. Mieć drewnianą podłogę to jedno, mieć dobrze wykonaną drewnianą podłogę - to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
@Lowca90: niby ładna, jasna i modna, ale za dużo się dzieje na podlodze. Po tylu latach wynajmowania mieszkań w Warszawie w starym budownictwie, gdzie dosłownie zawsze była jodełka w kolorze piwa, po prostu NIE! ale nie powiem, kilkadziesiąt lat mają, jakieś ubytki, zadrapania a wytrzymałe jak nie wiem co
  • Odpowiedz
@Lowca90 kładłem ostatnio u siebie jodelke. Tylko że laminat, ale na klej. Ja byłem pomocnikiem fachowca ale 4 dni zeszlo na 50m2. Posadzkę miałem nową. Drewno niby spoko ale ta cena to jest jakaś patologia, później trzeba o to dbać i się piescic. A laminat w poprzednim mieszkaniu po 7 latach łażenia bez wyniku żadnego żyje i śladu zużycia nie ma. Zobaczymy jak ten się zachowa.
kusprzyk - @Lowca90 kładłem ostatnio u siebie jodelke. Tylko że laminat, ale na klej....

źródło: temp_file1577617819929719754

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lowca90 którego producenta desek warstwowych polecasz na klej?

Czy te masowki typu Barlinek, finish parkiet, hajnowka są ok?

Jakie masz ceny za m2 robocizny przy desce warstwowej?
  • Odpowiedz