Wpis z mikrobloga

@Cadfael: Skądś wiedziałem że jak poproszę o wyjaśnienie to odpiszesz w sposób który totalnie nic mi nie wyjaśni, nie odwołując się do mojej wypowiedzi, za to ponownie wytkniesz mi brak zrozumienia :) No nic, pozostaje podziękować za pełną braku zrozumienia i sensu dyskusję. Kłaniam się nisko.
  • Odpowiedz
Skądś wiedziałem że jak poproszę o wyjaśnienie to odpiszesz w sposób który totalnie nic mi nie wyjaśni


@julfra0835: nie mam ani obowiązku, ani chęci uzupełniać twoich braków w podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
@Abismo: Patusiara puszczała się z innym typem, a ty takie brednie wypisujesz? Chłop budowy doglądał i ją ogarniał żeby zapewnić rodzinie warunki, a szlaufy się prują że wtedy nie siedział z dziećmi. Lecz się na łeb. @Elev Na twoim miejscu to bym zrobił test na ojcostwo, bo ten podczłowiek błędnie tylko nazywany kobietą miała kXrestwo we krwi od zawsze.
  • Odpowiedz
jak się rozstaliśmy to ona od razu z nowym partnerem wynajęła mieszkanie więc mogła zapewnić dzieciom lepszy standard

@Elev:
Ciekawe, że ten argument NIE ma zastosowania dla kobiet. W większości rozwodów to kobieta mniej zarabia (cześto w ogóle wtedy nie pracuje), a mimo to ok 90% dzieci trafia pod główna opiekę do kobiet XDDD
Innymi słowy, tego argumentu używa się tylko względem facetów jak to wygodne.

jedym z argumentów na rozprawie było też to żę ja mniej sie nimi zajmowałem- tak bo akurat budowałem nam dom
  • Odpowiedz
W sensie karzesz swoje dzieci za to, że nie wyszło Ci z ich matką? Czemu one są winne?

@BreathDeath:
Co znaczy karzesz? Przeciez on nie pisał, że nie chce płacić, tylko że sąd go ukarał do #!$%@? nędzy. Ile ty masz IQ?
To on został ukarany, bo tak działa ten system, że ojciec bierze dzieci w zasadzie tylko wtedy, jak matka ich nie chce.
To dlatego 90% takich spraw kończy się na korzyść kobiety.
Facet sie poświęcał, nie zdradził, a został ukarany zabraniem dzieci i dawaniem 1/3 kasy ZA
  • Odpowiedz
@mjetek: zapomniałeś dopisać, że dzieci mają rozbitą rodzinę, bo to matka skakała na bolcach, zapomniałeś, że teraz biedne dzieci są, bo to matka #!$%@?ła. No ale tatuś zapłaci. Ja #!$%@? jak w tym kraju ma być dobrze, jak ludzie mają jakąkolwiek sprawiedliwość w dupie. Matka w tym zestawie została nagrodzona, ukaranym został ojciec, który kruwa chciał rodzinie stworzyć godne warunki życia. Co z wami ludzie. Mógł mieć w dupie ten
  • Odpowiedz
@hellyea: ale czy ty czytałaś, co on napisał? Ty mówisz o tym, że może nie umie/nie jest w stanie zająć się dziećmi, a on wyraźnie napisał. Sąd nie zmniejszył alimentów, mimo tego, że w miesiącu miał się nimi więcej opiekować. I go po prostu nie stać. Później doszłoby do opieki naprzemiennej, a on dalej płaciłby alimenty, bo o takich sytuacjach też można poczytać. Zresztą opieka naprzemienna nie wygasza obowiązku alimentacyjnego.
  • Odpowiedz
no dzieci mają więc co mieli brać je na budowę? Na tym polega rodzina, ze ludzie dzielą się obowiązkami i jak jedno jedzie na budowę to ktoś musi zajac się dziećmi i to tez jest wklad i dlatego potem jest wszystko dzielone na pol.


@elena-mary: no to czemu kobieta 50% czasu nie spędziła na budowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien no bo pewnie ktoś musiał zajmować się dziećmi? Dać im obiad, przypilnować co robią. Smieszne jak wy widzicie tylko faceta co pracuje a kobiety to tylko na kanapie leżą i netflixa oglądają.
W domu się samo wszystko robi a dzieciaki troche starsze juz można zostawić samopas.
  • Odpowiedz
@qdry: nie znam prawa w zakresie wyznaczania wysokości alimentów, zmiany wysokości etc. dlatego się do tego nie odniosłam. Nie wiem też, jak to wygląda z opieką naprzemienną od srony finansowej, ludzie w kom piszą, że znosi ona obowiązek płacenia alimentów- ja się nie znam. Nie wiem, jak i na jakiej zasadzie OP może zasądzić alimenty na siebie. Dlatego nie poruszałam kwestii stricte finansowych. Odbiosłam się głównie do kwestii wspomnianego przez
  • Odpowiedz
@text: Rozumiem, że nie potrafisz normalnie dyskutować, ale jednak odpowiem. Przeczytaj wątek. OP mimo, że ma zapewnione spotkania z dziećmi to ich nie wykorzystuje, więc argumenty o zabraniu dzieci tutaj nie działają. Co do kasy to jak masz dzieci to na nie płacisz. Dziecko niczym nie zawiniło i nie rozumiem dlaczego ma być karane odbieraniem pieniędzy. Krzyczycie na samotne matki, ale nie zdajecie sobie sprawy, że zawsze jest też ojciec.
  • Odpowiedz
@BreathDeath:
Jakie #!$%@? samotne matki, jak to ona jego zostawiła dla nowego faceta XD
Zabrała mu dziecko, #!$%@? związek, nie jest samotna, sprytem poprzez byczenie się w domu dostała dzieciaka i kasę od faceta potraktowanego jak śmieć. I ty #!$%@? klaszczesz uszami jeszcze XD
Nikt nie karze jej być samotną matką, jeśli ojciec też chce mieć dziecko pod swoją opieką. Po drugie, to jakie on ma teraz sytuacje niczego nie
  • Odpowiedz
@text: Jak kobieta zostawi ojca dziecka to wyzywasz, ale samotne matki też są wyzywane. Czyli to zawsze wina kobiety. xD Zresztą najczęściej to faceci porzucają rodziny. Najczęstsze przyczyny rozwodów w polsce to niezgodność charakterów, zdrada i nałóg. Pomijając niezgodność charakterów to za zdrady i nałogi odpowiedzialni są głównie mężczyźni, trzykrotnie częściej niż kobiety. Ale wiadomo to wina "p0lek", wszystko wina kobiet.

Jeżeli sąd daje tobie z 1,5 dnia na tydzień, to niech #!$%@? z 1/3 kasy.


@text: Przecież alimenty są ustalane w ten sposób, że sąd bierze pod uwagę ile czasu z każdym rodzicem spędza dziecko. W takim razie to OP powinien jeszcze dopłacać, bo nie wykorzystuje wszystkich spotkań. Ogólnie to smutne, że nie chce ani spędzać czasu z dziećmi ani na
  • Odpowiedz
natywne po angielsku z własną kuchnia, sprawdź sobie bright beginners wroclaw


@KrowkaAtomowka: masakra xD, za moich czasów, rocznik 1997 to nawet te tzw "banany" chodziły do publicznych przedszkoli, szkół i praktycznie każdy miał taki sam start. Teraz jest trochę taki wyścig zbrojeń wśród dzieci. U mnie w rodzinie kuzynki też posyłają dziecka do tych prywatnych przedszkoli, szkół podstawowych itd, masa zajęć po lekcjach. Nanoroboty xD
  • Odpowiedz
no bo pewnie ktoś musiał zajmować się dziećmi? Dać im obiad, przypilnować co robią. Smieszne jak wy widzicie tylko faceta co pracuje a kobiety to tylko na kanapie leżą i netflixa oglądają.

W domu się samo wszystko robi a dzieciaki troche starsze juz można zostawić samopas.


@elena-mary: Ale to co koleś nie może zająć się dziećmi? Zrobić obiadu? XD
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien no może ale widocznie oni sobie ustalili, ze ona zajmuje się dziećmi a on jedzie na budowę. W większości domów podzial obowiązków jest podobny i to nie znaczy, że kobieta przez to ma mieć mniejszy udział w posiadaniu domu skoro jej wyplata tez na niego szla.
  • Odpowiedz