Wpis z mikrobloga

Nigdy nie pracowałem w IT w banku, ale krążą pogłoski, że np. w PKO zarabia się kosmiczne pieniądze na stanowisku zwykłego programisty. Prawda to? Zawsze myślałem, że więcej da się zarobić w jakimś zagranicznym korpo. Podobno na start młody programista ma 18k zł brutto, rzeczywiście tak jest?

#pytanie #pracait #praca #korposwiat
  • 33
  • Odpowiedz
na start młody programista ma 18k zł brutto,


@CalibraTeam: Mam kumpla, który zaraz po studiach dostał 14 tys brutto UoP, ale w bardzo niszowej technologii (o której z oczywisych wzgledow nie napisze), ale to nie bylo w PKO tylko w zagranicznym korpo.
  • Odpowiedz
Nigdy nie pracowałem w IT w banku, ale krążą pogłoski, że np. w PKO zarabia się kosmiczne pieniądze na stanowisku zwykłego programisty. Prawda to? Zawsze myślałem, że więcej da się zarobić w jakimś zagranicznym korpo. Podobno na start młody programista ma 18k zł brutto, rzeczywiście tak jest?


@CalibraTeam: to raczej stawka mida, chyba, że to junior w Cobolu, to wtedy ma jakieś 10 lat doświadczenia
  • Odpowiedz
: Mam kumpla, który zaraz po studiach dostał 14 tys brutto UoP, ale w bardzo niszowej technologii (o której z oczywisych wzgledow nie napisze


@GelbPunkt: robienie laski kolegą taty z pracy to nie jest niższowa technologia :<
  • Odpowiedz