Wpis z mikrobloga

Jakie studia byłyby dobre dla mnie żeby dostać papier wyższego wykształcenia? Miasto #krakow

Mam już pracę w korpo w #it ale ciągle są problemy że mam tylko średnie zawodowe...

Z nauką u mnie słabo bo mam #depresja i problemy z pamięcią i koncentracją.

Z matur to zdałem rozszerzonego polaka na 90%
Reszta poszła mi średnio.

Moje zainteresowania:
- użytkowanie substancji #narkotykizawszespoko
- uprawa roślin i grzybów
- #informatyka ale jestem debilem z matmy i fizy więc u------m studia z infy...

Myślałem nad czymś na rolniczym ale pewnie wywaliliby mnie na jakiejś chemii czy fizyce...

Więc chyba zostaje coś z humana, tylko jestem już w takim wieku że nudzi mnie jakieś p---------e o literaturze, polityce itd.

Może jakaś logistyka czy coś

#studbaza #studia #rozwojosobisty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywam_przez_miasto może administracja albo bezpieczeństwo wewnętrzne? Coś w tym guście? Albo coś co by się przydało w Twojej pracy w korpo? Albo studia z zarządania? Jest jeszcze leśnictwo co mogłoby się jakoś wiązać z zainteresowaniami.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto:

1)no to jak jesteś w korpo to mają dział HR - poproś o test predyspozycji, ew. czego firma potrzebuje - nawet nie napisałeś co robisz w tym korpo i czy ci to odpowiada, bo jeśli tak to wybieraj te kierunki

2) na maturę nie patrz pod względem studiów - ew. będziesz musiał zdawać maturę za rok zaocznie, co chyba bardziej się opłaca, ale jeśli zarabiasz, to prawie każde studia przyjmą cię na studia zaoczne gdzie po prostu bulisz
  • Odpowiedz