Wpis z mikrobloga

@JackDaniels: na kawce też można sporo załatwić. xD u mnie jest sporo rozproszonych teamów. Przez neta nie idzie niektórych uprosić o zrobienie czegoś, co jest potrzebne dla mojego zespołu. W biurze jedna kawka i załatwione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyKuc: gość ma rację. Zdalna nie jest dobra dla wszystkich. Zetknąłem się w ostatnich latach z takimi jaskiniowcami, że szkoda słów. Mam ekipę, która ogarnia komunikację na wysokim poziomie, ale poza nią jest trochę ludzi, z którymi trudno się porozumieć przez Teams. Są takie asy, co tylko na czacie chcą rozmawiać i wtedy jest w ogóle tragedia.
  • Odpowiedz
ale on ma rację, odkąd pracuje się zdalnie, wielu ludzi zdziczało i ma problemy z komunikacją.


@goferek: Ja uważam, że oni nie zdziczeli. Oni zawsze byli dzicy. Po prostu przestali się z tym musieć kryć.
  • Odpowiedz
  • 4
@lentylka powiem Ci z perspektywy finansów, że coś mi jednak do tego, bo skoro ktoś wali w wała, to automatycznie budżet, który mógłby zostać rozdysponowany lepiej jest przeznaczony na takiego cwaniaczka , który produkuje średni kod, bo leci po linii najmniejszego oporu.
Widzę to u nas, gdzie przez złe zarządzanie nie było żadnej kontroli nad devami i jak już ją wprowadzono to się okazało, że tworzenie kodu to 25% ,a resztę
  • Odpowiedz
Podajesz skrajne przypadki spie***lenia. U mnie wszyscy pracują zdalnie 100% zdalnie i nikt nie ma problemów z komunikacją.


@AntyKuc: ale tu chodzi o skrajne przypadki XD. W szczególności u młodych pracowników, którzy jedyne co znają do praca zdalna. U mnie też pracujemy w 100% zdalnie i też nie mamy problemów z komunikacją, ale w innych zespołach napotykam troglodytów albo chłopaków po studiach, którzy takie problemy już mają.

Praca zdalna jest
  • Odpowiedz