Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: ale on ma rację, odkąd pracuje się zdalnie, wielu ludzi zdziczało i ma problemy z komunikacją.

Odpowiedz


@goferek: widać różnicę między pokoleniem wchodzących na rynek pracy, a tymi 10-20 lat starszymi. Ci pierwsi wysyłają kilka maili, w ostateczności smsa, a zadzwonić do kogoś z jakąś sprawą to już kaplica. Gdzie starsi wiedzą, że jak coś trzeba zrobić na cito to się od razu dzwoni i nara.
  • Odpowiedz
wielu ludzi zdziczało


@goferek: * ty zdziczałes, ewentualnie twoi koledzy. Z resztą czemu karać tych co są normalni przez idiotów którzy wykorzystują zdalne by lecieć w kulki?
  • Odpowiedz
Programiści: "chcemy zdalnej, naprawdę pracujemy, szkoda czasu na dojazdy, efektywność wzrasta, nie kłamiemy, to dla wszystkich wyjdzie na lepsze, nie trzeba wprowadzać software'u do kontroli [...]"

Tymczasem random w necie @lentylka:
"Co ci do tego co i kto robi ze swoim czasem? Już widzę jak odmawiasz dodatkowego zarobku"

No i jak tu ma być dobrze? Właśnie takich jak ty to trzeba brać do biura, bo najwyraźniej tylko tak można nałożyć
  • Odpowiedz
@wafel93 ładnie masz nasrane w głowie, jak na podstawie moich dwóch zdań wyciągnąłeś takie wnioski o mnie i o mojej pracy. Live and let live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widać różnicę między pokoleniem wchodzących na rynek pracy, a tymi 10-20 lat starszymi. Ci pierwsi wysyłają kilka maili, w ostateczności smsa, a zadzwonić do kogoś z jakąś sprawą to już kaplica. Gdzie starsi wiedzą, że jak coś trzeba zrobić na cito to się od razu dzwoni i nara.


@Ofkors_pl: Wchodziłem na rynek pracy kilkanaście lat temu i praktycznie nigdy nie zdarza mi się dzwonić do nikogo, zwłaszcza z zaskoczenia. Nie
  • Odpowiedz
@AntyKuc: Praca z biura sprzyja odbieraniu chęci do życia, marnowaniu czasu na dojazdy, staniu w korku, płaceniu za parking, a hałas w open-space i słuchanie pier#!$%@?lenia co tam kto robił w weekend albo wakacje i że se mieszkanie remontuje wspaniale ułatwia skupienie i wykonywanie zadań.

Pracuję hybrydowo, 1 dzień w tygodniu z biura tylko dlatego, że rynek się chwilowo zje#!$%@?ał, mam dość dobry hajs i trudno jest znaleźć alternatywną pracę
  • Odpowiedz
@AntyKuc: ze wszystkich osób które znam i które pracują zdalnie, tylko jedna osoba podchodzi do tego rzetelnie, reszta to programy symulujące pracę, zakupy lub spanie po prostu, i tacy ludzie do krwi ostatniej będą bronić pracy zdalnej,
  • Odpowiedz