Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: wiesz co, ja na początku też dawałem benefit of the doubt i lżyłem z wykopków którzy to wrzucali, bo robią tak z każdą babą, która nie żyje jak #!$%@? zakonnica i przedmiot na własność.

Ale jest też takie powiedzenie "fool me once, shame on you. fool me twice shame on me".

Baciata Anki to już tak jaskrawa przesada, że tego się bronić nie da. Podejrzewam, że prywatnie to oni nawet
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos: Bo jest upartą krową. Jak jej internet coś mówi, ona musi pokazać mimo wszystko. Ma kompleks, jej mąż jest sławny bo jest w czymś dobry, a ona jest sławna bo ma męża sławnego. Więc jak ludzie jej jeżdżą z tego powodu, to myśli sobie ze jak będzie robiła coś na przekór to udowodni ze się mylą.
W tym problem że kurde XD tak jak uwazam że ludzie bezsensu po niej
  • Odpowiedz
Ja uważam, że o ile co jest między nimi to.jego sprawa, ale ta sytuacja ma negatywny wpływ na markę "Robert Lewandowski" który powinna kojarzyć się pozytywnie: sportowiec ,heros, celebryta , prawdziwy mężczyzna, silny męski archeotyp, mąż i ojciec rodziny, a przy zachowaniu Anki to Robert niestety głownie w oczach mężczyzn [którzy są głównym targetem marketingowym] dużo traci. Nie widzę plusów tej sytuacji-oprócz budowania hahhaa marki "Lewandowska",która.bez Roberta byłaby nikim.
  • Odpowiedz
@WielkiNos

@ATAT-2 ja tego nie rozumiem, bo Lewandowska nie ma pojęcia do tańczenia. Dużo ludzi jej to pisze, a ona nadal to na siłę wrzuca. To jest wszystko tak sztywne, że już wolę oglądać jak facet piłuje i obcina krowom kopyta i ropa z zanieczyszczeń wypływa.


Uwielbiam te filmiki
  • Odpowiedz
ciekawe, czy dla jaj liże też temu gościowi jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot tak, żeby triggerowac innych xd

@macan: jakoś tak mi się skojarzyło xD
Korda - > ciekawe, czy dla jaj liże też temu gościowi jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot tak, żeby t...
  • Odpowiedz