Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: "nie ma pojęcia do tańczenia?" nauczycie się wreszcie na tym podlasiu prawidłowego polskiego?
"To jest wszystko tak sztywne, że już wolę oglądać jak facet piłuje i obcina krowom kopyta i ropa z zanieczyszczeń wypływa." - to naturalne dla osób z twoim IQ, kapitałem społecznym i pochodzeniem XD
  • Odpowiedz
@marv0lo: równie dobrze można się zapytać po co lewandowski inwestuje w jakieś restauracje jak hajsu ma tyle, że do końca życia nie wyda on tego ani jego dzieci ani nawet wnuki
  • Odpowiedz
Chyba, że ona sama to dla jaj wrzuca co by triggerować innych


@ATAT-2: Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i
  • Odpowiedz
@ATAT-2: to jest ta słynna baciata pierogata, a wy jesteście niedojrzali emocjonalnie że swojej kobiety byście nie puścili na to. Pewnie jesteście zakompleksionymi polaczkami XD NIC NIE ROZUMIECIE
  • Odpowiedz
@yahoomlody: po co się ograniczać odrazu niech zakłada onlyfansa z alvaro z filmami dla grazyn jak prawidłowo postawić hiszpański żagiel by na wakacjach nie traciły czasu. Więcej z tego wyciągnie
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ale takie filmy nie są skierowane do wykopków tylko do kobiet które nagania na swoje kursy wyjazdy treningi itp. Które wręcz marzą o takim tancu z Hiszpanem
  • Odpowiedz
kiedyś myślałem, że koniary są #!$%@? bo jeżdżą konno, żeby cipą ocierać się o siodło


@donttalktome: trochę jakby powiedzieć, że ktoś idzie na judo albo zapasy, żeby wąchać jaja innych chłopów
  • Odpowiedz
bo Lewandowska nie ma pojęcia do tańczenia. Dużo ludzi jej to pisze, a ona nadal to na siłę wrzuca. To jest wszystko tak sztywne


@WielkiNos: Pierwszy raz obejrzałem jej jakiś filmik i rzeczywiście rusza się jak wóz z węglem, zero ruchu bioder, pierwsza lepsza latynoska z ulicy robi to lepiej chodząc xD
Ależ ona jest żałosna
  • Odpowiedz