Wpis z mikrobloga

ja tego nie rozumiem, bo Lewandowska nie ma pojęcia do tańczenia. Dużo ludzi jej to pisze, a ona nadal to na siłę wrzuca. To jest wszystko tak sztywne, że już wolę oglądać jak facet piłuje i obcina krowom kopyta i ropa z zanieczyszczeń wypływa.


@WielkiNos: bo taniec jest tu tylko przykrywką
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: w którymś odcinku Yellowstone miałeś to. Normalny zabieg. Kładzie się krowę na glebie (tak jak konia +/- - nie wiem jak się kładzie konia, mówię jak to wygląda dla postronnego), przebija brzuch, wychodzi smród, krówka idzie dalej.
  • Odpowiedz
@Antorus: ja mam dokłądnie takie same przemyślenia. Wykopki często przesadzają z taką postawą i staram się do nich przebić z pozytywnym pokazem, by nie zgnuśnieli do cna. Memy z Lewandowskimi były dla mnie "xd" i "no mało śmieszne xd", przewijałem. Ale tego jest za dużo. Jeżeli kobiety są zbyt często widziane z takimi facetami, to coś musi być na rzeczy (dokładnie tak samo jest z facetami i młodymi ciziami). Pewnych rzeczy
  • Odpowiedz
ja tego nie rozumiem, bo Lewandowska nie ma pojęcia do tańczenia.

@WielkiNos:
akurat totalnie nie rozumiem takiego podejścia. Przecież 90% grających amatorsko czy wręcz podrórkowo facetów gra fatalnie, ale to robią bo to lubią.
Mnie bardziej zastanawia to, że jeżeli ten tanic niby nie ma żadnego podtekstu seksualnego ..... to dlaczego nie tańczą kobieta - kobita
XDDDDDDD lub facet-facet XD
Prawda jest taka, że wiekszośc tańców zrodziła się z podtekstu seksualnego.
  • Odpowiedz
kolejny XD wy się wszyscy znacie? jesteście rodziną? XD


@peposlaw: a przepraszam, myslalem, ze ty taki glupi, ale teraz widze, ze z glowa cos nie tak (ʘʘ)
  • Odpowiedz