Wpis z mikrobloga

@raul7788: Kisnę z tego jak kaczafi zrobił sobie z Romana wroga numer jeden, raz go za LPR #!$%@?ł, potem nasłał na niego CBA. Roman też prawak okrutny a jedzie z vendettą aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • Odpowiedz
@yahoomlody: dla matury z rocznika 2006 (urodzeni w 1987) zrobił tzw. amnestię - można było nie zdać z przedmiotu a i tak świadectwo maturalne się otrzymywało. Był to jednorazowy wyskok.
@IksdeHeheh: mundurki były spoko, ukróciły trochę rewię mody na szkolnych korytarzach i kwestię metek na ubraniach.
  • Odpowiedz
@MaJeM0: aaa to nawet już nie wiedziałem. co do mundurków to może by miały one sens jakby były takie jak w anglii, a giertych wprowadził jakieś gówno i jedyne co było to jakieś dziwne koszulki xD

mnie to ominęło tak czy siak, bo byłem w szkole z mundurkami obowiązkowymi
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Giertych wprowadził obowiązek mundurkowy ale to do dyrektora szkoły należała decyzja o jego wzorze i rodzaju - jedne szkoły miały tylko bluzy/polary/pulowery, inne t-shirty z dołem (spodnie lub spódnica), jeszcze inne miały pełne umundurowanie włącznie ze skarpetkami.
  • Odpowiedz
Kij mu w ryj za matury i mundurki.


@IksdeHeheh: Akurat mundurki uważam, że były całkiem niegłupim pomysłem. Nie dlatego, że "Łooo, Panie, nooo - tradycyjne wartości i musztra, szacunek do instytucji !!!", a dlatego że gówniaki uwielbiają tworzyć sobie hierarchię w oparciu o dobra materialne. Jednakowy mundurek dla każdego, zakazać używania telefonów komórkowych na terenie szkoły i elo. Niech sobie dzieciaki rywalizują na wiedzę i charaktery zamiast na hajs swoich
  • Odpowiedz
@Zarrakash: sam pomysł był OK, tylko wykonanie było xD. Zamiast pozbyć się problemów z ubiorem to upolitycznili wszystko i tym sposobem urkęcili sprawie łep a każdy następny minister bał się podejmowania takich decyzji.
  • Odpowiedz
@Draakul: w przypadku mojej byłej szkoły (w tym czasie już na studiach) gdzie uczęszczali jeszcze młodsi bracia to skończyła się dzięki mundurkom rewia i grupki działające na popularności po zasobności portfela rodziców. Także to chyba zależało od postępowania dyrektora szkoły względem rodzaju mundurka.
  • Odpowiedz